حباب سکه به 370هزار تومان رسید طلا و ارز

حباب سکه به 370هزار تومان رسید

  بزرگنمايي:

فصل تجارت - عضو اتحادیه طلا و جواهر تهران، نوسانات نرخ ارز را عامل اصلی افزایش قیمت طلا و سکه از پایان هفته گذشته تا کنون دانست.

به گزارش فصل تجارت، محمد کشتی آرای با اشاره به نوسان شدید نرخ ارز در اواخر هفته گذشته تصریح کرد: چهارشنبه هفته پیش، نوسان نرخ ارز و افزایش قیمت طلای جهانی منجر به جهش بهای طلا و سکه در بازار شد، اما ابتدای هفته جاری با وجود بالا بودن قیمت طلای جهانی و در عین حالا کاهش نرخ ارز، قیمت طلا و سکه نیز روند نزولی در پیش گرفت.
کشتی‌ آرای با اشاره به آغاز سال نو میلادی و ثبات قیمت طلای جهانی تاکید کرد: به دلیل آغاز سال جدید و تعطیلی بازارهای جهانی، تا پایان هفته هر نوع نوسانی در قیمت طلا و سکه ناشی از نرخ ارز خواهد بود.
رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر از متعادل بودن عرضه و تقاضا در بازار خبر داد و گفت: فعلا بازار در شرایط تعادلی قرار دارد و اگر چه در برخی روزها عرضه از تقاضا سبقت می‌گیرد، اما هیچ عامل هیجانی منجر به هجوم تقاضا در بازار نبوده و این جهش قیمت انتظارات افزایشی ایجاد نخواهد کرد.
به نوشته اقتصادآنلاین ،به گفته کشتی آرای سکه همچنان حدود 370هزار تومان حباب دارد و ادامه روند این بازار قابل پیش‌بینی نیست.ارسال نظر شما

Protected by FormShield

فصل تجارت سایت خبری تحلیلی اقتصاد

آگهی ها

  • بانک سینا
  • بانک پارسیان
  • بانک اقتصادنوین
  • بانک توسعه و تعاون
  • بانک گردشگری