ثبات قیمتی در بازار طلا ادامه می‌یابد؟ طلا و ارز

ثبات قیمتی در بازار طلا ادامه می‌یابد؟

  بزرگنمايي:

فصل تجارت - قیمت سکه و طلا در بازار امروز با کاهش جزئی مواجه شد و به گفته رییس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر، نقره و سکه تهران، قیمت هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به سه میلیون و 630 هزار تومان رسیده است.

به گزارش فصل تجارت،ابراهیم محمدولی ، اظهار کرد: روند قیمت طلا و سکه امروز (چهارشنبه) با کاهش جزئی رو به رو شد و این در حالی است که نرخ جهانی طلا رو به افزایش است.
وی افزود: هم‌اکنون اونس جهانی طلا به 1288 دلار رسیده است در حالیکه بازار امروز طلا و سکه روند با ثبات و رو به کاهشی را تجربه کرد و شاهد پایین آمدن هر چند جزئی قیمتها در بازار بودیم.
رییس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر، نقره و سکه تهران اظهار کرد: امروز قیمت هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به 3 میلیون و 630 هزار تومان و سکه طرح قدیم به 3 میلیون و 500 هزار تومان رسیده است. همچنین نیم سکه یک میلیون و 880 هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و 170 هزار تومان و سکه گرمی 650 هزار تومان معامله می‌شود.
محمدولی با بیان اینکه نرخ اونس جهانی طلا 1288 دلار بوده و نسبت به دیروز هم افزایش قیمت داشته است، ادامه داد: قیمت طلا در بازار تهران نیز همچون سکه روند کاهش قیمت جزئی خود را تجربه کرد چرا که هر مثقال طلا 17 عیار یک میلیون و 436 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار، 331 هزار و 500 تومان قیمت دارد.
به نوشته ایسنا،وی گفت: هدف مسئولان این است که قیمتها را کنترل کنند و آرامش را به بازار برگردانند و امیدواریم این روند کنترلی را به‌گونه‌ای ادامه دهند که در ماه‌های پایانی امسال دیگر شاهد نوسانات و التهابات در بازار سکه و طلا نباشیم که مردم هر چه می‌خواهند برای خودشان خریداری کنند و از سوی دیگر صنعت طلا به ویژه در بخش مصنوعات رونق بیشتری به خود بگیرد.ارسال نظر شما

Protected by FormShield

فصل تجارت سایت خبری تحلیلی اقتصاد

آگهی ها

  • بانک سینا
  • بانک پارسیان
  • بانک اقتصادنوین
  • بانک توسعه و تعاون
  • بانک گردشگری