طلا رکورد 1400 دلاری را می زند طلا و ارز

طلا رکورد 1400 دلاری را می زند

  بزرگنمايي:

فصل تجارت - یک تحلیلگر برجسته اقتصادی بر این باور است قیمت طلا برای شکستن سطح مقاومتی 130 دلاری کار سختی در پیش خواهد داشت و تا زمانی که فشارهای تورمی به طور فزاینده ای افزایش پیدا نکند، نمی توان انتظار رشد قیمت طلا به بیش از 1300 دلار را داشت.

به گزارش فصل تجارت،به نقل از کیتکو نیوز ، کی سی چانگ تحلیلگر ارشد موسسه آی اچ اس تاکید کرد: تا زمانی که فشارهای تورمی در اقتصاد جهانی با افزایش چشمگیری روبرو نشود، قیمت طلا سطح مقاومتی 1300 دلاری را نخواهد شکست.
بر اساس این گزارش بانک آمریکایی مریل لینچ و بانک هلندی ای بی ان امرو پیش بینی کرده اند که قیمت طلا در سال 2019 میلادی رکورد 1400 دلاری را خواهد زد.
مایکل ویدمر تحلیلگر بانک مریل لینچ آمریکا گفت: در حال حرکت به سوی یک فضایی هستیم که به شدت از قیمت طلا حمایت می شود. پیش بینی ما این است که میانگین قیمت هر اونس طلا در سال 2019 به بیش از 1300 دلار خواهد رسید.
تحلیلگران بانک سیتی نیز بر این باورند که نوسانات شدید بازار سهام در سال 2019 موجب افزایش قیمت طلا تا 1400 دلار خواهد شد.
به نوشته طلا،البته هنوز برخی بانک های معتبر بین المللی بر این باورند که قیمت طلا در سال 2019 با کاهش روبرو خواهد شد . بانک بی ان پی پاریباس فرانسه پیش بینی کرده است که قیمت طلا سال آینده به کمتر از 1200 دلار خواهد رسید و میانگین قیمت هر اونس طلا به 1145 دلار می رسد.ارسال نظر شما

Protected by FormShield

فصل تجارت سایت خبری تحلیلی اقتصاد

آگهی ها

  • بانک سینا
  • بانک پارسیان
  • بانک اقتصادنوین
  • بانک توسعه و تعاون
  • بانک گردشگری