طلا در سال 2019 میلادی خواهد درخشید طلا و ارز

طلا در سال 2019 میلادی خواهد درخشید

  بزرگنمايي:

فصل تجارت - تحلیلگران سیتی بانک بر این باورند که طلا در سال 2019 میلادی خواهد درخشید که علت اصلی آن ضعف بازار سهام خواهد بود.

به گزارش فصل تجارت،به نقل از کیتکو نیوز ، تحلیلگران سیتی بانک تاکید کردند : با توجه به ریسک های سیاسی و مالی ، تقاضای مکان امن سرمایه گذاری برای طلا در سال های جدید میلادی افزایش خواهد یافت .
بر اساس این گزارش تحلیلگران سیتی بانک افزودند: ما نسبت به قیمت جهانی طلا در میان مدت کاملا امیدوار هستیم. روند نزولی ارزش سهام در آمریکا، متوقف شدن تدریجی سیاست های انبساطی آمریکا، افزایش ریسک های سیاسی و مالی موجب افزایش قیمت طلا در ماه های آینده خواهد شد.
این بانک افزود: قیمت طلا در سال جدید میلادی به بیش از 1300 دلار خواهد رسید و میانگین قیمت هر اونس طلا نیز به 1265 دلار می رسد. البته به احتمال 30 درصد نیز قیمت طلا تا 3 ماه سوم 2019 میلادی به 1400 دلار می رسد.
اگر روند نزولی شاخص سهام آمریکا همچنان ادامه داشته باشد و وارد یک فاز بلندمدت شود، قیمت طلا در سال 2019 به بیش از 1300 تا 1400 دلار خواهد رسید.
به نوشته طلا،سیتی بانک پیش بینی کرده است که میانمگین قیمت هر اونس نقره نیز سال آینده به 15.70 دلار خواهد رسید.ارسال نظر شما

Protected by FormShield

فصل تجارت سایت خبری تحلیلی اقتصاد

آگهی ها

  • بانک سینا
  • بانک پارسیان
  • بانک اقتصادنوین
  • بانک توسعه و تعاون
  • بانک گردشگری