چاره‌ای جز حمایت از کالاهای ایرانی نداریم صنعت و معدن

چاره‌ای جز حمایت از کالاهای ایرانی نداریم

  بزرگنمايي:

فصل تجارت - دبیر قرارگاه حمایت از کالای ایرانی، با تاکید بر اینکه چاره‌ای جز حمایت از کالای ایرانی در کشور وجود ندارد، گفت: بازار کشور به افرادی مانند شهدای حرم نیاز دارد.

غلامرضا حسن‌پور در حاشیه افتتاح جشنواره کالاهای ایرانی از سوی اتاق اصناف در جمع خبرنگاران گفت: حمایت از کالای ایرانی امروز به یک ضرورت در اقتصاد ایران تبدیل شده است؛ اما باید توجه داشت که اکنون کشور نیاز به غیورمردانی دارد که بازار را حمایت کنند؛ این در حالی است که همانطور که شهدای حرم امنیت را برای ما به دست آورده‌اند، بازار را نیز باید جوانان متدین در دست گیرند .
دبیر قرارگاه حمایت از کالاهای ایرانی افزود: قرارگاه حمایت از کالای ایرانی در سازمان بسیج کشور، برای حمایت از تولید کالاهای ایرانی ایجاد شده است؛ این در حالی است که هم اکنون باید امنیت بازار را با کمک جوانان متدین به دست آوریم و آنها بتوانند بازار را در اختیار خود گیرند و حمایت کنند.
وی تصریح کرد: بسیجی فردی است که منافع ملی کشور را در اولویت امور خود قرار می‌دهد، حال فرق ندارد که از چه قومیتی بوده و یا چه قیافه‌ای داشته باشد ؛ البته اکنون فعالیت‌های اقتصادی در فضای مجازی و در فروشگاه‌های اینترنتی که به دست همین جوانان ایجاد شده، شرایط مناسبی را فراهم آورده که باید همه دغدغه‌مندان کشور در این زمینه آنها را یاری رسانند .
حسن‌پور تصریح کرد: ما نیز باید فضایی ایجاد کنیم تا کالاهای ایرانی در آن معرفی شوند؛ به همین منظور کارگروه‌هایی برای حمایت از کالای ایرانی ایجاد شده است که امیدواریم بتوانیم در آنجا تولید کنندگان ایرانی را دور هم جمع کنیم و حتی مشاغل خانگی نیز در این فضا ورود کنند؛ در این میان، هر جوانی که طرح یا ایده‌ای داشته باشد می‌تواند آن را در این کارگروه ارائه دهد .
رئیس بسیج اصناف و بازرگانان اظهار داشت: ما معتقدیم که در شرایط فعلی کشور باید به موضوع صادرات بیشتر از پیش اهمیت داده شود و افسران اقتصادی کشور باید در این زمینه ورود کنند .
همچنین محمد جعفر بیگی، مدیر برگزاری این نمایشگاه نیز اظهار داشت: نمایشگاه جهیزیه ایرانی از هفدهم تا بیست و یکم دیماه در مصلی تهران در حال برگزاری است و در آن، کالاهای 100 درصد ایرانی عرضه می‌شود؛ این در حالی است که بسیاری از کالاهایی که در این نمایشگاه عرضه می‌شوند دارای تخفیف 20 تا 25 درصدی هستند و برخی کالاها براساس قراردادی که با یک بانک عامل منعقد شده است به صورت اقساط 36 ماهه تا سقف 20 میلیون تومان بدون پیش‌پرداخت عرضه می‌شود .
وی ادامه داد: در راستای منویات مقام معظم رهبری و با هدف ترویج فرهنگ ازدواج آسان، حمایت از کالای ایرانی و جهاد اقتصادی در مقابله با نیرنگ‌های دشمنان ایران اسلامی، تصمیم به برپایی این نمایشگاه گرفتیم و امیدواریم با استقبال پرشور جوانان مواجه شویم.
وی افزود: یکی از راهکار های اقتصادی برای کمک به ازدواج آسان ، عرضه مستقیم اجناس و لوازم زندگی برای جوانان و مخاطبین است که در این راستا ، بیش از 100 شرکت تولیدی و خدماتی با محصولات ایرانی و قیمت بسیار مناسب در این نمایشگاه، به عرضه تولیدات و خدمات خود می پردازند .ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

اعزام واحدهای امداد خودرو سایپا برای خدمت رسانی به سیل زدگان

ناوگان امدادی سایپا در سراسر کشور مشغول خدمت‌رسانی است

واحدهای صنفی و صنعتی مازندران 350 میلیارد ریال خسارت دیده اند/ صدور دستور لازم از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت برای بسیج امکانات سازمان های استانی

دستور وزیر صمت برای تامین ارزاق مناطق سیل زده

پیروزی بر مشکلات با رونق تولید/امسال سال تحول سایپا خواهد بود

6 راه حل فوری برای مدیریت بازار خودرو

پیش‌شرط‌های حضور موفق در عراق/برخی وزرا به عراق نگاه یکطرفه دارند

تشریح اولویت های وزارت صنعت، معدن وتجارت برای رونق تولید

پیش شرط‌های حمایت از تولید داخلی/نقشه راه سال٩٨مشخص شد

راهبردهای هفت گانه وزارت صمت برای رونق تولید

7 رویکرد راهبردی وزارت صنعت، معدن و تجارت برای « رونق تولید »

ثبت رکورد تولید و تحویل محصولات سایپا در اسفند 97

کاری کنید مردم در برابر گرانفروشی احساس بی‌پناهی نکنند

کاری کنید مردم دربرابر گرانفروشی احساس بی‌پناهی نکنند

کاری کنید مردم در مقابل گرانفروشی احساس بی‌پناهی نکنند

هدایت نقدینگی های کوچک به سمت تولید به رونق اقتصاد کمک می کند

صنعت استان قزوین می تواند شاخص های اقتصادی کشور را تغییر دهد

بخشی از اختیارات وزارت صمت به استانها واگذار می شود

رئیس جدید سازمان صمت استان قزوین معرفی شد

حل و فصل موانع واردات در مقابل صادرات

فصل تجارت سایت خبری تحلیلی اقتصاد

آگهی ها

  • بانک سینا
  • بانک پارسیان
  • بانک اقتصادنوین
  • بانک توسعه و تعاون
  • بانک گردشگری