چاره‌ای جز حمایت از کالاهای ایرانی نداریم صنعت و معدن

چاره‌ای جز حمایت از کالاهای ایرانی نداریم

  بزرگنمايي:

فصل تجارت - دبیر قرارگاه حمایت از کالای ایرانی، با تاکید بر اینکه چاره‌ای جز حمایت از کالای ایرانی در کشور وجود ندارد، گفت: بازار کشور به افرادی مانند شهدای حرم نیاز دارد.

غلامرضا حسن‌پور در حاشیه افتتاح جشنواره کالاهای ایرانی از سوی اتاق اصناف در جمع خبرنگاران گفت: حمایت از کالای ایرانی امروز به یک ضرورت در اقتصاد ایران تبدیل شده است؛ اما باید توجه داشت که اکنون کشور نیاز به غیورمردانی دارد که بازار را حمایت کنند؛ این در حالی است که همانطور که شهدای حرم امنیت را برای ما به دست آورده‌اند، بازار را نیز باید جوانان متدین در دست گیرند .
دبیر قرارگاه حمایت از کالاهای ایرانی افزود: قرارگاه حمایت از کالای ایرانی در سازمان بسیج کشور، برای حمایت از تولید کالاهای ایرانی ایجاد شده است؛ این در حالی است که هم اکنون باید امنیت بازار را با کمک جوانان متدین به دست آوریم و آنها بتوانند بازار را در اختیار خود گیرند و حمایت کنند.
وی تصریح کرد: بسیجی فردی است که منافع ملی کشور را در اولویت امور خود قرار می‌دهد، حال فرق ندارد که از چه قومیتی بوده و یا چه قیافه‌ای داشته باشد ؛ البته اکنون فعالیت‌های اقتصادی در فضای مجازی و در فروشگاه‌های اینترنتی که به دست همین جوانان ایجاد شده، شرایط مناسبی را فراهم آورده که باید همه دغدغه‌مندان کشور در این زمینه آنها را یاری رسانند .
حسن‌پور تصریح کرد: ما نیز باید فضایی ایجاد کنیم تا کالاهای ایرانی در آن معرفی شوند؛ به همین منظور کارگروه‌هایی برای حمایت از کالای ایرانی ایجاد شده است که امیدواریم بتوانیم در آنجا تولید کنندگان ایرانی را دور هم جمع کنیم و حتی مشاغل خانگی نیز در این فضا ورود کنند؛ در این میان، هر جوانی که طرح یا ایده‌ای داشته باشد می‌تواند آن را در این کارگروه ارائه دهد .
رئیس بسیج اصناف و بازرگانان اظهار داشت: ما معتقدیم که در شرایط فعلی کشور باید به موضوع صادرات بیشتر از پیش اهمیت داده شود و افسران اقتصادی کشور باید در این زمینه ورود کنند .
همچنین محمد جعفر بیگی، مدیر برگزاری این نمایشگاه نیز اظهار داشت: نمایشگاه جهیزیه ایرانی از هفدهم تا بیست و یکم دیماه در مصلی تهران در حال برگزاری است و در آن، کالاهای 100 درصد ایرانی عرضه می‌شود؛ این در حالی است که بسیاری از کالاهایی که در این نمایشگاه عرضه می‌شوند دارای تخفیف 20 تا 25 درصدی هستند و برخی کالاها براساس قراردادی که با یک بانک عامل منعقد شده است به صورت اقساط 36 ماهه تا سقف 20 میلیون تومان بدون پیش‌پرداخت عرضه می‌شود .
وی ادامه داد: در راستای منویات مقام معظم رهبری و با هدف ترویج فرهنگ ازدواج آسان، حمایت از کالای ایرانی و جهاد اقتصادی در مقابله با نیرنگ‌های دشمنان ایران اسلامی، تصمیم به برپایی این نمایشگاه گرفتیم و امیدواریم با استقبال پرشور جوانان مواجه شویم.
وی افزود: یکی از راهکار های اقتصادی برای کمک به ازدواج آسان ، عرضه مستقیم اجناس و لوازم زندگی برای جوانان و مخاطبین است که در این راستا ، بیش از 100 شرکت تولیدی و خدماتی با محصولات ایرانی و قیمت بسیار مناسب در این نمایشگاه، به عرضه تولیدات و خدمات خود می پردازند .ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

الزام خودروسازان به اجرای تعهدات قطعی به قیمت مندرج در قرارداد

خودروسازان متعهد به رعایت حقوق مردم هستند

جذب 600 سرباز وظیفه نخبه‌ تا پایان سال/ تلاش برای اشتغال پایدار نیروهای متخصص

سواحل مکران سیستان و بلوچستان قابلیتهای ویژه سرمایه گذاری دارد

دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد به بخشنامه گمرک اعتراض کرد

افتتاح 557 پروژه حوزه صنعت، معدن و تجارت در دهه فجر

تکمیل زنجیره فولاد، از سیاست‌های ویژه اقتصاد مقاومتی است

ایران صادرکننده عمده سیمان درجهان/تولید 25میلیون تن فولاد در کشور

وزیر صمت به خودروسازان برای عمل به تعهدات فروش اولتیماتوم داد

الزام خودروسازان به پرداخت سود 30درصدی تاخیر به مشتریان

اولتیماتوم وزیر صمت به خودروسازان برای عمل به تعهدات فروش

خودکفایی در تولید 9 محصول فولادی جدید در کشور

پلمب 110 فروشگاه قاچاق پوشاک تا روز دوشنبه

پلمپ 110 فروشگاه قاچاق پوشاک تا روز دوشنبه

قاچاق، دشنامی به فردا

خودروسازان باید ارتباط خود با قطعه سازان را تقویت کنند

سامانه صدور کارتهای بازرگانی در هاله‌ای از ابهام

محدودیت‌های صادرات کاغذ رفع می شود/هدفگذاری تولید مازاد بر نیاز

قطعه سازان 4 هزار میلیارد تومان تسهیلات می گیرند/ برنامه دولت حفظ اشتغال و تولید است

بازدید دکتر رحمانی از شرکت تولید لوازم خانگی اسنوا

فصل تجارت سایت خبری تحلیلی اقتصاد

آگهی ها

  • بانک گردشگری
  • نسخه سریع و مونیتورینگ فصل تجارت
  • باشگاه نخبگان، خبرنگان و کارآفرینان
  • تعرفه آگهی های فصل تجارت
  • آگهی و تبلیغات در فصل تجارت