مسکن مهر پرند تا شهریور سال آینده تکمیل می‌شود راه و شهرسازی

مسکن مهر پرند تا شهریور سال آینده تکمیل می‌شود

  بزرگنمايي:

فصل تجارت - مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: قول داده ایم تا 25 هزار واحد نیمه تمام مسکن مهر این شهر را تا شهریورماه 98 تکمیل کنیم.

محسن وطن خواهی با بیان اینکه شهر جدید پرند 3420 هکتار محدوده و 2.6 برابر آن حریم دارد، گفت: یک سوم این شهر مسکن مهر بوده که در 7 فاز ساخته شده است.
وی ادامه داد: 25800 واحد مسکن مهر از مجموع 95900 واحدی که به عهده شهر جدید پرند گذاشته شد، باقی مانده است که برای تکمیل این 25 هزار واحد، 220 میلیارد تومان سهم آورده متقاضیان است. همچنین 13 هزار واحد تا دهه فجر تکمیل می شود که تکمیل این واحدها در صورت همکاری دستگاه های خدمات رسان و ارائه انشعابات آب، برق، گاز و فاضلاب به آنها است. اما در صورتی که این انشعابات نرسد، 5 هزار واحد از این 13 هزار واحد به طور کامل با خدمات زیربنایی تکمیل خواهد شد.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند درباره سهم این شهر جدید از 200 هزار واحد مسکن مشارکتی شهرهای جدید اظهارداشت: 15 هزار واحد مسکن مشارکتی در این شهر احداث می شود که به روش مسکن مهر نبوده و با کمک سرمایه گذار احداث می شود. این 15 هزار واحد تا پایان سال 99 به اتمام خواهد رسید.
وی یادآور شد: شهر جدید پرند سالی 23 تا 26 درصد رشد جمعیت دارد که بر اساس سرشماری سال 95 بیش از 97 هزار نفر جمعیت این شهر جدید است که در حال حاضر به 140 هزار نفر افزایش یافته است.
وطن خواهی با تاکید بر اینکه 25 هزار واحد مسکن مهر نیمه تمام داریم که قول داده ایم تا شهریور 98 آنها را تکمیل کنیم، به موضوع حمل و نقل این شهر جدید اشاره و اظهارکرد: ایستگاه تبادلی خط 3 متروی تهران با راه آهن حومه ای پرند به زودی در ایستگاه آزادگان احداث می شود. همچنین تا چند ماه آینده متروی فرودگاه امام نیز با همکاری شهرداری تهران و با کمک 150 میلیارد تومانی شرکت عمران شهرهای جدید از محل تهاتر اراضی خود با شهرداری به شهر جدید پرند خواهد رسید.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند از دیگر خدماتی که قرار است طی ماه های آینده در پرند احداث یا ساخت آنها آغاز شود، گفت: احداث خط راه آهن سبک (ال آر تی) قرار است فاز 6 شهر جدید پرند را به ایستگاه راه آهن این شهر متصل کند. همچنین قرارداد ساخت نیروگاه خورشید 7 مگاواتی به امضاء رسیده و یک فروشگاه هایپرمارکت نیز در دهه فجر امسال کلنگ احداث آن در پرند زده خواهد شد.
به گفته وطن خواهی، شهر جدید پرند به دلیل کمبود سرانه آموزشی، دارای مدارس دوشیفته است و علی رغم آنکه شرکت عمران شهر جدید پرند 4 مدرسه در این شهر احداث کرده است، اما وزارت آموزش و پرورش به دلیل محدودیت منابع مالی برای خرید تجهیزات آموزشی، از تحویل این 4 باب مدرسه خودداری می کند که در نهایت به دستور وزیر راه و شهرسازی قرار شد شرکت عمران شهرهای جدید از محل منابع داخلی خود به آموزش و پرورش برای خرید تجهیزات اموزشی و نصب در این 4 مدرسه کمک مالی کند.ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

فعالیت شناورهای تفریحی در اروند و کارون تا اطلاع ثانوی ممنوع است

دریاچه کوه گل متفاوت از دیگر دریاچه‌ها

بسیج امکانات قرارگاه سازندگی‌ خاتم‌الانبیا برای امدادرسانی و نجات سیل‌زدگان

پروازهای فرودگاه مهرآباد لغو شده یا با تاخیر انجام می‌شود

هشدار وقوع سیل در 12 استان کشور در 3 روز آینده

ستاد فرماندهی سیلاب در تمامی استان‌های کشور فعال خواهد شد

شروع عملیات ساخت یک‌هزار واحد مسکونی در شهر جدید بینالود در سال 98

واحدهای مسکونی مهر پردیس تا پایان سال 98 تحویل می‌شوند

تشکیل ستاد بحران در شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران

ضرورت همکاری وزارتخانه‌های نیرو و نفت برای تکمیل مسکن‌های مهر پردیس

38 هکتار از فرودگاه گرگان زیر آب قرار دارد/ انجام 316 پرواز امدادی هلی‌کوپتر در فرودگاه گرگان

آب 60 روستای استان لرستان قطع شده است

خسارت 262 میلیارد ریالی به تاسیسات آبرسانی روستا‌ها

هشدار وقوع سیل در 12 استان کشور در سه روز آینده

آمادگی کامل سد دز برای مهار سیلاب‌های رودخانه/ خالی بودن 700 میلیون متر مکعب از سد دز

پدیده تغییر اقلیم درحال رخ دادن است

پروازهای فرودگاه مهرآباد لغو شده یا با تاخیر انجام می‌شوند

آمادگی کامل فرودگاه گرگان برای کمک‌رسانی به سیل زدگان

اسکله‌های تفریحی و گردشگری قشم تعطیل شد/ بندر لافت و پل برای تردد به قشم مناسب است

برآورد 350 میلیارد خسارت اولیه به زیرساخت‌های راه و شهرسازی

فصل تجارت سایت خبری تحلیلی اقتصاد

آگهی ها

  • بانک سینا
  • بانک پارسیان
  • بانک اقتصادنوین
  • بانک توسعه و تعاون
  • بانک گردشگری