مخالفت با دولت با ایجاد ارز دیجیتال جلیقه زردها ارز دیجیتال مخصوص خود را ایجاد می‌کنند/ دموکراسی اقتصادی با ارزهای دیجیتال بانک و بیمه

مخالفت با دولت با ایجاد ارز دیجیتال  جلیقه زردها ارز دیجیتال مخصوص خود را ایجاد می‌کنند/ دموکراسی اقتصادی با ارزهای دیجیتال

  بزرگنمايي:

فصل تجارت -
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم : معترضان به سیاست‌های اقتصادی در فرانسه ضمن خارج کردن سپرده‌های خود از بانک‌های فرانسوی ارز دیجیتال مخصوص خود ایجاد کردند.
به گزارش فصل تجارت، جلیقه زردهای فرانسوی بعد از چندین ماه اعتراضات مدنی و گسترده به فکر ایجاد ارز دیجیتالی برای مخالفت خود با بانک مرکزی این کشور گرفتند.

یک ارز رمزپایه برای کمک به جنبش معترضان فرانسوی ایجاده شده که با استقبال قابل قبولی مواجه گردیده و ظاهراً بنابر اعلامیه های توسعه دهندگان آن قرار است به زودی در صرافی‌های معتبر نیز فهرست شود.
این کوین GiletjauneCoin یا (GJCO) نام دارد و به منظور ترویج جنبش جلیقه زردها که هم اکنون به جنبشی بین المللی بدل گشته، ساخته شده است. هیچ اکسچنجی هنوز از این کوین پشتیبانی نکرده است اما سازندگان GJCO که هویت آن ها مشخص نیست اعلام کرده اند طرفداران این کوین منتظر افزودن نام GJCO در آینده ای نزدیک به فهرست اکسچنج ها باشند.
توسعه دهندگان این رمز ارز در این رابطه اینگونه تشریح کرده‌اند:
تصمیمات سیاست‌مداران ما را به بانکدارهای شرور می‌فروشد، کیفیت زندگی همه شهروندان اروپایی را کاهش می‌دهد که هر روز اندکی بیشتر نگران آینده فرزندان و نسل‌های آینده خود هستند. سیستم بانکی فعلی و بانکداری جهانی که از زمان بحران اقتصادی 2008 در حال حاضر در حال خراب‌شدن است، در روزهای آخر خود به سر می‌برد. کشورهای اروپایی با کمک اتحادیه اروپا، مردم را تحت فشار قرار می‌دهند تا این سیستم زامبی گونه را تامین مالی کنند و تلاش می‌کنند تا کشورها را به زانو درآورند. مردم فرانسه که به خاطر انقلاب‌های قوی و شجاعتشان مشهور هستند، حرکتی از اعتراض اجتماعی جهانی را آغاز کرده‌اند که در حال حاضر تنها با اصلاحات کامل نهادهای اجتماعی و اقتصادی پایان خواهد یافت.
بنابراین، فراهم کردن آینده از طریق گذار و انتقال به یک پارادایم عادلانه تر و سازگار با محیط‌زیست ، بر پایه عدم تمرکز اقتصادی و سیاسی، ضروری است. در همین راستا و بر پایه استقلال اقتصادی و حمایت مالی از سراسر جهان ، جلیقه زردهای فرانسوی تصمیم به راه اندازی رمز ارز GiletJauneCoine، مطابق با آخرین فن‌آوری‌های بلاکچین گرفته‌اند.
رمز ارز GJCO با قابلیت استفاده آسان، برای تراکنش و حمایت مالی بین جلیقه زردها و یا افرادی که می‌خواهند از نبرد در برابر بخش کوچک ثروتمندان حاکم اروپایی حمایت کنند، عالی است.
با فراهم کردن زیرساخت لازم برای استفاده گسترده از GJCO، ما به جلیقه زردها در سراسر جهان کمک می‌کنیم تا یک سیستم اقتصادی موازی در طول این مبارزه برای آزادی ایجاد کنیم. ایده GJCO یک ابزار تراکنش مالی است، و البته می‌تواند بعنوان یک سیستم رای‌گیری که توسط بلاکچین تضمین شده‌است، بکار گرفته شود.
این رمز ارز با الهام از بیت کوین، و براساس تکنولوژی بسیار قدرتمند بلاکچین “اتریوم” توسط فرآیندی به نام “استخراج” که شامل تایید تراکنش ‌های GiletJauneCoins توسط کامپیوتر ماینرها بر روی یک مدل غیر متمرکز، برای جایگزین کردن کامل سرورهای سنتی بانکی، انجام میشود، قدرت خواهد گرفت.
به گزارش فصل تجارت ارزهای دیجیتال به دلیل استفاده از قابلیت بلاکچین قدرت سیاست‌گذاری را از بانک مرکزی یا هر قدرتی که وابسته به حاکمیت مرکزی باشد می‌گیرند.
مقبولیت و اعتبار این ارزها وابسته به افرادی است که از آن استفاده می‌کنند و طبق یک قرارداد عمومی پذیرفته‌اند که ارز دیجیتال مذکور اعتبار دارد. اما مقبولیت پول‌های رایج وابسته به حاکمیت‌های مرکزی است و حاکمیت هم بر اساس برخی دارایی‌ها مانند طلا اقدام به چاپ پول می‌کند.ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

جزییات ثبت ساز و کار تجارت و تامین مالی ایران و اروپا (اینستکس)

قدردانی مدیرعامل بانک ملی از خدمت رسانی به مشتریان در ساعات پایانی سال

تصویب صورت های مالی بانک قرض الحسنه رسالت

افزایش 36.5 درصدی حقوق کارگران برای سال 98

فروش سهام بانک حکمت ایرانیان از 18 فرودین ماه 98

اعلام شعب کشیک و ساعت کار بانک سینا در ایام تعطیل نوروز 98

توزیع 1000 بسته مواد غذایی بین خانواده های کودکان کار

تقدیر مدیرعامل بانک ملی ایران از خدمت رسانی به مشتریان در ساعات پایانی سال

پیام تبریک مدیرعامل بانک رفاه به مناسبت نوروز 98

همچنان به حمایت مردم در پیاده سازی برنامه های پولی و ارزی امید دارم

پیام تبریک مدیرعامل بانک دی به مناسبت سال نو

پیام نوروزی مدیر عامل بانک رفاه به مناسبت فرا رسیدن سال نو

رئیس بانک مرکزی: ساز و کار ایرانی SPV به ثبت رسید

مدیرعامل بانک توسعه تعاون: مشتریان ارزشمندترین دارایی هر سازمان هستند

مدیرعامل بانک کشاورزی از شعبه مرکزی بازدید کرد

ساز و کار تجارت و تأمین مالی ایران و اروپا به ثبت رسید

قیمت سکه و ارز در آخرین روز فعالیت بازار تهران در سال 97+جدول

قیمت سکه و ارز در آخرین روز فعالیت بازار تهران در سال 97 + جدول

فهرست خدمات بانک‌ها و بیمه‌ها در ایام نوروز

تسلط بر بازار ارز و حفظ ارزش پول ملی در حد توان؛ 2 دستاورد مهم بانک مرکزی

فصل تجارت سایت خبری تحلیلی اقتصاد

آگهی ها

  • بانک سینا
  • بانک پارسیان
  • بانک اقتصادنوین
  • بانک توسعه و تعاون
  • بانک گردشگری