استقرار 320 شرکت در شهرک حمل و نقل تهران گفتگو

استقرار 320 شرکت در شهرک حمل و نقل تهران

  بزرگنمايي:

فصل تجارت - رئیس انجمن صنفی کارفرمایی موسسات و شرکت‌های حمل و نقل کالای کشور از استقرار 320 موسسه و شرکت حمل و نقل طی فاز نخست در شهرک حمل و نقل تهران خبر داد.
حسین احمدی زاده در برنامه «روی خط اقتصاد» رادیو اقتصاد ضمن اشاره به افتتاح شهرک حمل و نقل تهران که امروز با حضور مسئولان صورت گرفت، افزود: حدود 29 سال قبل با تصمیم صنف حمل و نقل تهران برای ساماندهی و انتقال شرکت های حمل و نقل از داخل شهر محلی در خارج از تهران خریداری شد.
وی با بیان اینکه تمامی امکانات و تجهیزات فرهنگی و ورزشی در این شهرک مد نظر قرار داده شده است، اظهارداشت: فعالیت های عمده بار در پایانه نسیم شهر تهران که 250 شرکت در آن مستقر هستند، صورت می گیرد.
رئیس انجمن صنفی کارفرمایی موسسات و شرکت‌های حمل و نقل کالای کشور ادامه داد: شهرک های حمل و نقل همان کارایی گاراژهای قدیم را با سیستم جدید دارند.
وی افزود: در شهرک های حمل و نقل ارتباط شرکت ها با رانندگان بیشتر خواهد شد در واقع به راننده از سوی شرکت ها خدمات ارائه می شود اما در پایانه هیچ شرکتی به رانندگان خدمات نمی دهد.
احمدی زاده با اعلام این مطلب که شهرک حمل و نقل تهران در فاز نخست پنج هزار متر مربع و در فاز دو حدود چهارهزار و 200 متر مربع وسعت دارد، گفت: در فاز نخست یک طبقه تنها به خوابگاه و امکانات رفاهی برای رانندگان اختصاص یافته است.
وی ضمن اشاره به اینکه در فازهای بعدی استراحتگاه های عمومی، ورزشگاه، درمانگاه، فروشگاه قطعات یدکی و مایحتاج عمومی تعبیه خواهد شد، اظهارداشت: در پایانه ها هیچ امکانات رفاهی برای رانندگان وجود ندارد.
رئیس انجمن صنفی کارفرمایی مؤسسات و شرکت‌های حمل و نقل کالای کشور ادامه داد: با راه اندازی شهرک حمل و نقل میزان آلودگی زیست محیطی در تهران کاهش می یابد.
وی با اعلام این خبر که متوسط عمر کامیون ها بالای 30 سال است، گفت: حدود 70 درصد تصادفات کامیون ها را عوامل انسانی مانند خواب آلودگی رانندگان تشکیل می دهد.
احمدی زاده افزود: رانندگان به دلیل نبود امنیت و جلوگیری از سرقت محموله باید مسیر بیشتری را طی کنند تا در اطراف شهرها و محل های امن تر برای استراحت توقف کنند.
وی در پایان به رادیو اقتصاد یادآور شد: در صورتی که سنگ اندازی در فرآیند ساخت شهرک حمل و نقل صورت نگیرد طی دو سال آینده فازهای بعدی نیز افتتاح خواهد شد.
برنامه «روی خط اقتصاد» کاری از گروه کشاورزی شبکه رادیویی اقتصاد است که از شنبه تا پنجشنبه هر روز ساعت 19 به مدت 55 دقیقه به تهیه کنندگی «نازنین کتابچی، سید وحید موسوی و حمید رضا کجوری» با هدف تحلیل و بررسی مهمترین خبرهای اقتصادی ایران و جهان به منظور اطلاع رسانی و آگاه کردن مخاطبان بر روی موج اف‌ام ردیف 98 مگاهرتز قرار می‌گیرد وعلاقه مندان می‌توانند برای دریافت فایل صوتی برنامه به سایت این رادیو مراجعه کنند.
دریافت فایلارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی: مصوبه راهبردها و اقدامات فرهنگی حمایت از کالای ایرانی؛ راهگشای مسیری مستند برای پیگیری توسط دستگاه های نظارتی

پرش 2700 واحدی شاخص کل بورس

افزایش 36.5 درصدی حقوق کارگران

افزایش ظرفیت در حمل و نقل ریلی

پرداخت 7800 میلیارد تومان وام اشتغال روستایی

قیمت جهانی نفت در مدار صعودی

آمادگی ناوگان مسافری دریایی در نوروز

144 فروند هواپیما در خدمت مسافران نوروزی

مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی و مسافربری خبر داد: فروش 80 درصد بلیط اتوبوس های نوروزی +صوت

امینی مطرح کرد: ورود بسیج سازندگی به عرصه اقتصاد مقاومتی باید تداوم یابد

نسل اول و دوم انقلاب باید با هم کار کنند

مدیرعامل اجرایی اتحادیه هتل ها و هتل آپارتمان های استان تهران: هتل های تهران تا 50 درصد به مسافران نوروزی تخفیف می دهند +صوت

محمدی پیش بینی کرد: افزایش 15 تا 20 درصدی آمار سفر نسبت به سال 97 +صوت

مدیر اقتصاد مقاومتی سازمان بسیج سازندگی: بسیج سازندگی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی نقشی تسهیل گرانه دارد

توزیع میوه شب عید در 60 واحد صنفی تهران

بخش مسکن نیازمند حرکت جهادی است

ممتاز در مصاحبه با رادیو گفت و گو: دولت در عمل به اقتصاد مقاومتی در حوزه کشاورزی موفق بوده است

نقش فروشگاه زنجیره ای درنظام خرده فروشی

اسفنانی در مصاحبه با رادیو گفت و گو: مسئولین نظارت با گران فروشی کاملا قاطع برخورد کنند +صوت

تامین 75 درصد سبد انرژی ایران با گاز طبیعی

فصل تجارت سایت خبری تحلیلی اقتصاد

آگهی ها

  • بانک سینا
  • بانک پارسیان
  • بانک اقتصادنوین
  • بانک توسعه و تعاون
  • بانک گردشگری