جزییات پذیره نویسی صندوق با درآمد ثابت بازار

جزییات پذیره نویسی صندوق با درآمد ثابت

  بزرگنمايي:

فصل تجارت - صندوق سرمایه گذاری بادرآمدثابت به مدت 5 روز کاری، از اول تا هفتم بهمن ماه 1397 در فرابورس پذیره نویسی می‌شود.


به گزارش فصل تجارت به نقل از سنا، محمد صدرایی، بیان کرد: صندوق سرمایه گذاری بادرآمدثابت در تابلو ابزارهای نوین مالی فرابورس درج شده و واحدهای آن قابلیت معامله در این بازار را دارد.
وی با بیان اینکه ارزش مبنای هر واحد سرمایه‌گذاری صندوق 10 هزار ریال است، تاکید کرد که سود صندوق روز شمار است و به صورت ماهانه از طریق شرکت سپرده­ گذاری مرکزی پرداخت می­شود.
مدیر عامل سبدگردان آسمان توضیح داد: نرخ بازده پیش بینی شده برای این صندوق 16 درصد است و با عنایت به برنامه اعلامی بازارگردان، شیوه بازارگردانی صندوق در سه ماه آتی به شکلی خواهد بود که امکان کسب بازده سالانه 20 درصد به صورت روزشمار برای سرمایه­ گذاران مهیا است؛ پس از این دوره با توجه به شرایط و سودآوری دارایی­‌های صندوق، نرخ بازده قابل تجدیدنظر است.
صدرایی تصریح کرد: تمام تلاش ارکان اجرایی صندوق معطوف به کسب بالاترین نرخ بازده ممکن در هر دوره برای سرمایه‌گذاران و نیز ایجاد روندی منظم و با ثبات در سوددهی است. در این راستا، بازارگردان صندوق، به صورت دوره‌ای و منظم برنامه خود را برای حداقل نرخ خرید واحد‌های سرمایه ­گذاری از طریق وب سایت رسمی صندوق اطلاع­ رسانی می‌کند.
وی با اشاره به اینکه میانگین بازدهی یک ساله گروه صندوق‌های سرمایه گذاری با درآمد ثابت عددی حدود 20 درصد است، ابراز امیدورای کرد که با سیاست‌ها و استراتژی‌های سرمایه گذاری، بازدهی بالاتر از این نرخ نصیب سرمایه گذاران صندوق آسمان و امید شود.
صدرایی اظهار کرد: که تا 65 درصد ارزش واحد‌های این صندوق می‌تواند به عنوان وجه تضمین معاملات اعتباری در پرتفو‌های سرمایه گذاری مورد استفاده قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه مطابق با مقررات، اولین دوره تقسیم سود صندوق از روز آغاز فعالیت صندوق تا پایان ماه شمسی جاری است، تصریح کرد: به سرمایه گذارانی که در پذیره نویسی این صندوق شرکت می‌کنند، سود روز شمار دوره پذیره نویسی تا آغاز فعالیت صندوق نیز تعلق می‌گیرد؛ یعنی در واقع هزینه فرصت وجوه سرمایه گذاران تا آغاز فعالیت صندوق توسط صندوق تأمین می‌شود.
صدرایی خاطر نشان کرد: سرمایه گذاران می‌توانند از طریق شعب تمامی کارگزاری‌های دارای مجوز معاملات در فرابورس در سراسر کشور در این پذیره نویسی حضور پیدا کنند.
انتهای پیام/ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

امداد به گروه خودرویی نرسید/ معاملات در حاشیه بازار انجام شد+ نمودار

سازوکار تامین مالی ایران و اروپا به ثبت رسید

ادامه ارائه خدمات ارزی از سوی صرافی‌های بانکی در ایام عید

شاخص با رشد 2761 واحدی به استقبال بهار رفت

کاهش نرخ 15 ارز در بازار بین بانکی

فردا خزانه جواهرات ملی تعطیل است

رشد قیمت 24 ارز در بازار بین بانکی + جدول

استراحت یک روزه در بازار ارز بین بانکی+جدول

زمان هفتمین عرضه نفت خام در بورس مشخص شد/ امکان تحویل زمینی محموله از مخازن نفت پالایشگاه تبریز

شاخص بیش از 2 هزار پله صعود کرد

افزایش سقف برداشت از خودپرداز‌ها تا 500 هزار تومان

قیمت 26 ارز در بازار بین بانکی گران شد+ جدول

صعود 6290 پله‌ای شاخص بورس/تکاپوی معامله‌گران برای نقد کردن بازدهی‌ها+نمودار

شکست تحریم‌های آمریکا در حال تحقق است

رشد ارزش 21 ارز در بازار بین بانکی+جدول

اعلام جزییات بسته تسهیل واردات مواد اولیه

تامین وجوه مورد نیاز برای تسویه اوراق بهادار اسلامی تا پایان سال

شاخص در ارتفاع 169 هزار واحدی متوقف شد

قیمت 19 ارز در بازار بین بانکی ارزان شد+ جدول

شاخص در مرز کانال 168 هزار واحدی قرار گرفت

فصل تجارت سایت خبری تحلیلی اقتصاد

آگهی ها

  • بانک سینا
  • بانک پارسیان
  • بانک اقتصادنوین
  • بانک توسعه و تعاون
  • بانک گردشگری