پیشنهاد سفرِ مناسب ِشما گزارش

پیشنهاد سفرِ مناسب ِشما

  بزرگنمايي:

فصل تجارت - گردشگری بیش از گذشته مورد توجه فعالان استارت آپی است. تب رزرو آنلاین اقامتگاه و خرید بلیت هنوز هم در اکوسیستم گردشگری ایران داغ است.
صنعت گردشگری ایران وضع خوبی ندارد. بالا بودن هزینه سفر داخلی، مسائل فرهنگی موثر بر افزایش گردشگر خروجی و عدم توازن آمار این صنعت، اثرگذاری مسائل بین المللی بر میزان گردشگران ورودی، ناکارآمدی سیستم های حمل و نقل و خدمات مسافرتی ... مشکلات ریز و درشتی است که صنعت گردشگری ایران با آن دست به گریبان است اما در بین تمام این مسائل، صاحبان ایده تلاش می کنند به هر ترتیب از ظرفیت های مردمی که در زمینه گردشگری وجود دارد برای راه اندازی کسب وکار استفاده کنند. به طور حتم ایده ای موفق تر است که بداند و بتواند سنگ هایی را از پیش روی صنعت گردشگری ایران بردارد.
تراولیو در نگاه اول استارت آپی برای ارتباط مسافران با تورها و هتل ها به نظر می رسد اما خدمات این استارت آپ فراتر از این ارتباط است. تراولیو در معرفی خودش از استفاده از ساختار الگوریتم رفتار شناسی می گوید یعنی ساختاری که کمک می کند تا پیشنهادهای خاص برای مشتراین خاص عرضه شود. نوع سفر، آب و هوای مورد علاقه، محل اقامتی که ترجیح می دهد و اینکه می خواهید تجربه ماجراجویی داشته باشید یا خیر از پیشنهادهای تراولیو برای مشتریان است. تراولیو تورهای تفریحی، خانوادگی، خرید، طبیعیت گردی، عاشقانه، فرهنگی، لوکس، هیجانی و ورزشی را پیشنهاد می کند. به این صورت مسافران می توانند با ریسک کمتری از رفتن به مقصد نامطلوب بار سفر ببندند. تراولیو در سال 96 ایجاد شده است.
گذشته از استارت آپ هایی مثل تراولیو که با ایده ای جدید پا به کارزار گذاشته اند، استارت آپ های دیگری مثل وادیرو، اکوکمپ و توریست ها در زمینه جست وجوی تور و معرفی اقامت گاه های گردشگری و بومگردی فعالیت می کنند. استارت آپ هایی از این جنس بیشتر تلاش می کنند با تقویت خدمات پشتیبانی و معرفی بهتر اقامت گاه ها با یکدیگر رقابت کنند. زورق، الی گشت، بوم گردی، تریپ باما و لیپک از استارت آپ های با سابقه تر در زمینه گردشگری اند.

ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

ممنوعیت 1399 قلم کالای وارداتی بازنگری شد

سرمایه گذاری در جهان استارت آپ ها ادامه دارد

خصوصی‌سازی 200 شرکت پاکستانی برای جلب رضایت صندوق بین‌المللی پول

رقابتی‌ترین اقتصادهای جهان عرب به روایت مجمع جهانی اقتصاد

انقلاب پراضطراب ربات‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها در امریکا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

جامعه ایرانی به طور ذاتی دروغ‌گو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نیست

مکانیزم جدید برای مالیات ستانی از پزشکان

آینده کشاورزی ایران چگونه رقم می خورد؟

رشد تجارت در دل حاشیه ها؟

بس کنید؛ ترامپ اصلاً «پوپولیست» نیست!

ربات‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها بالاخره آمدند

اتفاق بعدی در ترکیه چیست؟

حکم جعل اخبار در قانون چیست؟

روزهای خوش خودروسازی تحریمی شد

ترمیم به شرط تخصیص بودجه

لیر ترکیه، پسر بد بازار فارکس در سال 2018

تحریم نفتی اما کم جان تر از دوره قبل

ارز ترکیه رو به سقوط است

بسته حمایت از تولید در مسیر تصویب

سرمایه انسانی، بحران آینده جهان است

فصل تجارت سایت خبری تحلیلی اقتصاد

آگهی ها

  • نسخه سریع و مونیتورینگ فصل تجارت
  • تعرفه آگهی های فصل تجارت
  • باشگاه نخبگان، خبرنگان و کارآفرینان
  • آگهی و تبلیغات در فصل تجارت
  • اولین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز