پتروشیمی

جوابیه شرکت ملی صنایع پتروشیمی به یک کانال تلگرامی

فصل تجارت - پیرو درج خبری با عنوان «برنامه‌ریزی برای بهینه‌سازی در 12 مجتمع پتروشیمی» در پایگاه خبری نیپنا (18 فروردین) که موجب واکنش یک کانال تلگرامی شد، روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی جوابیه زیر را منتشر می‌کند.

طرح احداث پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس امسال به نتیجه می‌رسد

فصل تجارت - مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی پیشبرد طرح‌ها بر اساس برنامه‌ای دقیق را حائز اهمیت دانست و گفت: روند احداث پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس هم اکنون پیشرفت مطلوبی دارند و امسال به نتیجه می‌رسد.

نقش‌آفرینی بازار سرمایه در تامین مالی طرح‌های صنعت پتروشیمی

فصل تجارت - تامین مالی از طریق بازار سرمایه در سیاست‌گذاری‌های هلدینگ خلیج‌فارس دارای اهمیت ویژه‌ای است و در آینده نزدیک بازار سرمایه سهم ویژه‌ای را در این زمینه برعهده خواهد گرفت.

جذب سرمایه‌های خارجی برای شرکت‌های پتروشیمی در اولویت است

فصل تجارت - سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که سرمایه‌گذاری در پروژه‌های نفتی اولویت وزارت نفت برای سال 97 است، گفت: وزارت نفت، جذب سرمایه‌خارجی برای شرکت‌های پتروشیمی را در اولویت قرار دهد.

حمایت از کالای ایرانی نیازمند عزم ملی است

فصل تجارت - مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: سازندگان توانمند ایرانی می‌توانند با ساخت تجهیزات و کالاهای با کیفیت، صنعت پتروشیمی ایران را در مسیر توسعه یاری کنند.

برنامه‌ریزی پتروشیمی صدف برای تولید محصولات تکمیل‌کننده زنجیره ارزش

فصل تجارت - مدیر عامل شرکت شیمیایی صدف عسلویه از برنامه‌ریزی تولید لاتکس غلیظ برای نخستین بار در کشور با هدف تکمیل زنجیره ارزش در صنعت پتروشیمی از سوی این شرکت خبر داد.

نقش‌آفرینی سازندگان داخلی در تسریع توسعه صنعت پتروشیمی

فصل تجارت - مدیر طرح‌های شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تاکید بر حمایت از سازندگان داخلی گفت: سازندگان داخلی تجهیزات و قطعه‌های مورد نیاز صنعت پتروشیمی کشورمان با بهره‌گیری از دانش روز جهان می‌توانند بیش از گذشته در مسیر توسعه این صنعت نقش‌آفرینی کنند.

پیش‌بینی رشد 9 درصدی بنزین در سال 97

فصل تجارت - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی پیش‌بینی کرد مصرف بنزین کشور در سال آینده، 8.8 تا 9 درصد افزایش یابد و به میانگین روزانه حدود 87.8 میلیون لیتر برسد.

کنترل مستمر عرضه فرآورده‎های نفتی در منطقه چالوس

فصل تجارت - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس از برنامه‎ریزی برای بازدید منظم و نامحسوس گروه‌های کنترل در ایام نوروز خبر داد و گفت: این بازدیدها افزون بر کنترل‌هایی است که از ماه اسفند به طور جدی آغاز شده و در روزهای تعطیل هم ادامه دارد.

دولت از صنعت پتروشیمی حمایت می‌کند

فصل تجارت - سخنگوی دولت گفت: باوجود این‌که بسیاری از بخش‌های صنعت پتروشیمی به بخش خصوصی واگذار شده است، اما دولت از راه‌های مختلف از این صنعت حمایت می‌کند.

بزرگ‌ترین دهکده گردشگری دریایی کشور آماده میزبانی از مهمانان نوروزی است

فصل تجارت - مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد از آمادگی کامل دهکده گردشگری دریایی پازارگاد به عنوان بزرگ‌ترین دهکده گردشگری دریایی کشور برای میزبانی از مردم ایران به‌خصوص کارکنان تمامی شرکت‌های نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و خانواده محترم‌شان خبر داد.

فاز دوم 4 قرارداد صنعت پتروشیمی با دانشگاه‌ها سال 97 آغاز می‌شود

فصل تجارت - مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی با اعلام پرداخت حدود 360 میلیون تومان به دانشگاه‌ها در ازای نقشه راه پروژه های مشترک با صنعت پتروشیمی، گفت: از میان چهار انستیتو و دانشگاه تاکنون سه گروه این فاز را تکمیل کرده‌اند و یکی دیگر از دانشگاه‌ها نیز تا پایان سال این فاز را به پایان می‌رساند و در سال جدید فاز دوم را آغاز می‌کنیم.

ضرورت مدیریت افکار عمومی در حوادث و بحران‌های صنعت

فصل تجارت - مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با اشاره به ضرورت مدیریت افکار عمومی در بحران‌ها و حوادث صنعت گفت: اطلاع‌رسانی به‌موقع در حوادث می‌تواند از اشاعه اخبار غیر واقعی در فضای مجازی جلوگیری کند، زیرا بخشی از فشاری که بر بدنه تصمیم‌گیر وارد می‌شود از سوی رسانه‌هاست.

پروژه افزایش ظرفیت و کیفیت بنزین پالایشگاه بندرعباس به طور رسمی افتتاح شد

فصل تجارت - پروژه افزایش ظرفیت و بهبود کیفیت بنزین پالایشگاه بندرعباس امروز (چهارشنبه، 9 اسفندماه) با حضور رئیس جمهوری، وزیر نفت، معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، استاندار هرمزگان و جمعی از مدیران صنعت نفت و مقام‌های استانی به بهره برداری رسمی رسید.

استفاده حداکثری از تجارب صاحبان فناوری‌‌های روزآمد صنعت پتروشیمی دنیا

فصل تجارت - معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی بر اهمیت تعمیر و نگهداری در کنار تولید تأکید کرد و گفت: باید از تجربه‌های صاحبان فناوری‌های روزآمد در دنیا به منظور کسب دانش استفاده بهینه کرد.

اخبار خواندنی

آگهی ها

  • فصل اقتصاد
  • کانال رسمی سایت فصل تجارت
  • باشگاه نخبگان، خبرنگان و کارآفرینان
  • آگهی و تبلیغات در فصل تجارت
  • معرفی کسب و کار و تبلیغ محصولات
  • تعرفه آگهی های فصل تجارت