پتروشیمی

شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی با 12 شرکت معتبر دنیا همکاری می‌کند

فصل تجارت - مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی از همکاری با 12 شرکت معتبر پتروشیمی دنیا خبر داد و گفت: این همکاری‌ها در قالب فروش دانش فنی، انتقال دانش فنی به داخل کشور و دستیابی به دانش فنی برتر خواهد بود.

صرفه‌جویی 40 میلیون دلاری با تجاری‌سازی کاتالیست پلی‌اتیلن سنگین

فصل تجارت - مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی گفت: برآورد می‌شود که صرفه‌جویی ارزی حاصل از تجاری‌سازی کاتالیست SAC500 در مقیاس صنعتی برای تولید گریدهای پلی‌اتیلن سنگین، حدود 40 میلیون دلار باشد.

3 درصد درآمد صنعت پتروشیمی صرف پژوهش و فناوری شود

فصل تجارت - معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت گفت: صنعت پتروشیمی برای پیشتازی و اثرگذارتر بودن در کشور لازم است 2 تا 3 درصد درآمد خود را به پژوهش و فناوری اختصاص دهد.

واحدهای تولیدی به شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی اطمینان کنند

فصل تجارت - معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی از واحدهای تولیدی خواست به منظور توسعه این صنعت در کشور و جلوگیری از وابستگی به کشورهای دیگر، به شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی اطمینان داشته باشند.

قرارداد تجاری سازی یک کاتالیست صنعت پتروشیمی امضا شد

فصل تجارت - قرارداد تجاری سازی کاتالیست SAC500 با حضور معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی بین شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی و پتروشیمی شازند امضا شد.

رشد ٢ برابری تولید و درآمدزایی صنعت پتروشیمی در 10 سال آینده

فصل تجارت - معاون امور مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت گفت: صنعت پتروشیمی بالغ بر ٦٠ طرح به ظرفیت تولید ٧٠ میلیون تن محصول در دستور کار دارد که با اجرای آنها در ١٠ سال آینده، تولید و درآمدزایی این صنعت ٢ برابر می‌شود.

ارتقای فناوری تولید پتروشیمی پردیس براساس شاخص‌های جهانی

فصل تجارت - شرکت پتروشیمی پردیس و شرکت‎ KBR ‎انگلستان در زمینه خدمات فنی مهندسی موافقت‌نامه همکاری امضا ‏کردند که به دنبال آن فناوری تولید در این پتروشیمی براساس شاخص‌های جهانی ارتقا می‌یابد.

مدیرعامل اسپک ارتباطی با اختلاس در مدیریت اکتشاف ندارد

فصل تجارت - اخبار منتشر شده در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی مبنی بر ارتباط مدیرعامل شرکت مهندسی و تأمین قطعات و مواد شیمیایی صنایع پتروشیمی با اختلاس در مدیریت اکتشاف و خروجش از ایران صحت ندارد و هم اکنون وی در سمت خود مشغول فعالیت است.

فعالیت مدیرعامل اسپک در سمت خود ادامه دارد

فصل تجارت - در روزهای اخیر خبری مبنی بر این‌که اختلاس و فرار جلیل سبحانی، مدیرعامل شرکت مهندسی و تأمین قطعات و مواد شیمیایی صنایع پتروشیمی (اسپک) منتشر شده در حالی که وی این مسئله را تکذیب کرده و همچنان در اسپک مشغول به کار است.

جوابیه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به برنامه پایش

فصل تجارت - شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در واکنش به برنامه اخیر «پایش» صدا و سیما، پیرامون عدم اجرای بخشنامه‎های دولت، استفاده از مدیران بازنشسته و دیگر مسائل مربوط به این شرکت، جوابیه‎ای منتشر کرد.

7 میلیارد یورو طرح توسعه‌ای در هلدینگ خلیج فارس اجرا می‌شود

فصل تجارت - مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با بیان این که برنامه‌ریزی‌های لازم برای برنامه پنج ساله دوم شرکت انجام شده است، تصریح کرد: در این برنامه که اردیبهشت ماه سال آینده تدوین می‌شود، در نظر داریم 7 میلیارد یورو طرح جدید توسعه‌ای اجرا کنیم.

تولید پتروشیمی مروارید سال آینده به 100 درصد ظرفیت اسمی می‌رسد

فصل تجارت - مدیرعامل پتروشیمی مروارید با اشاره به این که این مجتمع امسال 75 درصد ظرفیت اسمی تولید داشته است، گفت: تولید پتروشیمی مروارید در سال آینده به 100 درصد ظرفیت اسمی می‌رسد.

وضع طرح‌ها و مجتمع‌های پتروشیمی عسلویه بررسی می‌شود

فصل تجارت - معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی در سفری 2 روزه از طرح‌ها و مجتمع‌های پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس (عسلویه) بازدید می‌کند و در جریان وضع آن‌ها قرار می‌گیرد.

ضرورت سرمایه‌گذاری بخش خصوصی واقعی در صنعت پتروشیمی

فصل تجارت - معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی، حاشیه سود مطلوب را از مزایای سرمایه‌گذاری در صنعت ارزش‌آفرین پتروشیمی عنوان کرد و گفت: امیدوارم به تدریج بخش خصوصی واقعی به جای نهادهای عمومی غیردولتی یا صندوق‌های سرمایه‌گذاری در این صنعت سرمایه‌گذاری کنند.

اخبار خواندنی

آگهی ها

  • فصل اقتصاد
  • کانال رسمی سایت فصل تجارت
  • باشگاه نخبگان، خبرنگان و کارآفرینان
  • آگهی و تبلیغات در فصل تجارت
  • معرفی کسب و کار و تبلیغ محصولات
  • گروه تلگرامی باشگاه نخبگان، خبرنگاران و کارآفرینان