استانها

استاندار آذربایجان شرقی: همه وعده‌ها رئیس جمهور در سفر قبلی به آذربایجان شرقی به جز پروژه آزادراه تبریز- بازرگان اجرایی شده است

فصل تجارت-استاندار آذربایجان شرقی در نشست خبری با حضور مدیران رسانه‌های گروهی استان، با اشاره به سفر رئیس جمهور به تبریز در هفته آتی، از مردم همیشه در صحنه استان خواست تا با استقبال پرشور از دکتر روحانی و اعضای هیأت دولت، بار دیگر پشتیبانی خود را از نظام اسلامی اعلام و مسئولان استان را در پیگیری مطالبات بحق مردم دلگرم‌تر کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی خبر داد: تبریز میزبان کنفرانس بین المللی «سیاو – ایکوموس»

فصل تجارت-مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، از میزبانی تبریز برای برگزاری کنفرانس بین المللی «سیاو - ایکوموس » برای نخستین بار در کشور خبر داد.

صادقیان مدیرعامل شرکت ارس خودرو دیزل : حمایت از کالای ایرانی نیازمند عزم ملی و حمایت مسئولان است

فصل تجارت- مدیر عامل شرکت ارس خودرو دیزل( آمیکو) گفت: نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال "حمایت از کالای ایرانی" راهبرد و نقشه راه مشخص برای مردم و مسئولان است تا در راستای تحقق شعار سال تلاش مضاعفی داشته باشند که البته این امر نیازمند عزم ملی و حمایت جدی مسئولان است.

پیاده سازی نظام مدیریت خلاقیت و نوآوری در شرکت گاز استان آذربایجان شرقی

فصل تجارت -پروژه نظام مدیریت خلاقیت و نوآوری با هدف همسو سازی ایده های نوین و نوآوری های همکاران با اهداف سازمانی در شرکت گاز استان آذربایجان شرقی پیاده سازی می گردد.

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز خبر داد : کاهش تولید زباله تبریز در آستانه عید نوروز نسبت به سال گذشته

فصل تجارت-مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز از کاهش تولید زباله تبریز در آستانه عید نوروز نسبت به سال گذشته خبر داد.

دبیر نظام پیشنهادات شرکت گاز استان آذربایجان شرقی: در 5 سال اخیر بیشترین رکورد مشارکت کارکنان به سال 96 اختصاص یافته است

فصل تجارت--امسال با افزایش مشارکت کارکنان در بهبود امور و فرآیندهای شرکت ، سیستم پیشنهادات شرکت در مقایسه با 5 سال اخیر، حاکی از رشد چشمگیر در تمامی شاخص های اجرایی می باشد.

مدیرعمل شرکت گاز آذربایجانشرقی : ساخت دستگاه انشعاب گیری هم سایز و انسداد لوله های 3/4 اینچ گاز در قالب یک پروژه پژوهشی تحقق یافت

فصل تجارت-با توجه به اهمیت ساخت دستگاه انشعاب گیری هم سایز و انسداد لوله های 3/4 اینچ علی الخصوص ویژگی منحصر به فرد آن بدلیل عدم نیاز به قطع گاز مشترکین، طراحی این دستگاه در قالب یک پروژه پژوهشی تعریف و با همکاری جهاد دانشگاهی واحد آذربایجان شرقی اجرا گردید.

بهبودی در جلسه کمیته برنامه‌ریزی و ستاد اقتصاد مقاومتی چاراویماق: تولی‌گری دولت در امر توسعه منجر به ایجاد نارضایتی و شیوع پدیده مهاجرت شده است

فصل تجارت -رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی گفت: وظیفه اصلی دولت تسهیل‌گری توسعه است؛ اما تابحال فکر می‌کردیم عامل توسعه است که نتیجه این فکر نادرست منجر به ایجاد نارضایتی و پدیده مهاجرت شده است.

کاش مسئولان برنامه ریز تبریز 2018 کمی هم از نگاه گردشگران به این رخداد نگاه کنند

فصل اقتصاد- در حالی که سه ماه از رویداد تبریز 2018 می گذرد اما نه تنها خبری از صدها هزار مسافر خارجی و داخلی نیست بلکه چشم انتظار افتتاح این رویداد 5 ماه پس از آغاز آن هستیم.

بهبودی در جلسه کمیته برنامه‌ریزی و ستاد اقتصاد مقاومتی چاراویماق: تولی‌گری دولت در امر توسعه منجر به ایجاد نارضایتی و شیوع پدیده مهاجرت شده است

فصل تجارت -رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی گفت: وظیفه اصلی دولت تسهیل‌گری توسعه است؛ اما تابحال فکر می‌کردیم عامل توسعه است که نتیجه این فکر نادرست منجر به ایجاد نارضایتی و پدیده مهاجرت شده است.

تجدید میثاق سفیران پاکیزگی شهر با ولایت همزمان با روز شهردار

فصل تجارت- دکتر علیرضا اصغری مدیر عامل سازمان با بیان اینکه خادمین شهر همواره با ولایت بوده و خواهند بود ، افزود :به منظور قدردانی و همدلی با امام جمعه محبوب و مردمی شهر تبریز و همچنین بیعت با آرمانهای ولایت و مقام معظم رهبری ، روز جمعه 25 اسفند ماه ، همزمان با روز شهردار ، پاکبانان تلاشگر و سفیران پاکیزگی شهر ، در مراسم پر فیض نماز جمعه حضور خواهند داشت .

اجرای طرح گوزل تبریزیم با شعار (بایرام پئشوازی – تبریزین یازی) توسط شهرداری منطقه نه تبریز

فصل تجارت-در آستانه ی سال نو، اجرای طرح گوزل تبریزیم با شعار (بایرام پئشوازی – تبریزین یازی) چهره ی منطقه را برای استقبال از بهار طبیعت مهیا کرده است.

رئیس سرپرستی منطقه 2 بانک شهر تاکید کرد: افزایش چشمگیر منابع بانک شهر نشان از اعتماد مردم به بانک شهر است

فصل تجارت -رئیس سرپرستی منطقه 2 بانک شهر از رشد چشمگیر منابع این بانک در شمالغرب کشور در طول سه سال گذشته خبر داد و گفت: به دنبال استقبال شهروندان شمالغرب کشور از افتتاح حساب در بانک شهر در طول سه سال گذشته به طور متوسط میزان منابع این بانک هر سال 60 درصد افزایش داشته است.

استاندار آذربایجانشرقی خبر داد: صادرات بیش از 70 هزار تن انواع کالا از یک شهرستان 130 هزار نفری مثل بناب در یک سال ارزشمند است

فصل تجارت -استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: آذربایجان شرقی با 1.5 میلیارد دلار صادرات غیرنفتی، بین استان‌های کشور پیشتاز است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز بیان کرد؛اجرای طرح ایمن تبریزیم، مسایل ایمنی را نیز در کنار آن قرار داده است

فصل تجارت- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز گفت: با ساماندهی و فعالیت های انجام شده در سطح شهر تبریز در بحث ایمنی معابر، در مدت 11 ماهه امسال نسبت به سال 95 ، خوشبختانه شاهد کاهش 15 درصدی تلفات جانی ناشی از تصادفات داخل شهری بوده ایم.

در ارزیابی عملکرn HSE شرکت های گازرسانی صورت گرفت : جهش پنج پله ای HSE شرکت گاز استان در ارزیابی سالانه شرکت ملی گاز ایران

فصل تجارت-در جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ها و مناطق عملیاتی انتقال گاز در حوزه بهداشت ایمنی و محیط زیست، امور HSE شرکت گاز استان آذربایجان شرقی با جهش 5 پله ای مقام چهارم را کسب نمود.

بازدید شهردار تبریز از امکانات و آخرین وضعیت ورزشگاه یادگار امام تبریز

فصل تجارت-شهردار تبریز به همراه نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی، در آستانه دیدار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با الجزیره امارات، از امکانات و آخرین وضعیت ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز بازدید کرد.

برگزاری نخستین واژه آب و پویش خانه تکانی در روستای پیر احمدلوی آبش احمد کلیبر در آذربایجان شرقی

فصل تجارت- با حضور فرماندار ، امام جمعه شهرستان ،رییس آموزش و پرورش عشایر شهرستان ، بخشدار ، اهالی , معلمان ، دانش آموزان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی نهمین جشنواره نخستین واژه آب و پویش خانه تکانی با رویکرد مدیریت مصرف آب در مدرسه روستای پیراحمدلوی آبش احمد شهرستان کلیبر در استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

مدیر تعالی سازمانی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی :موفقیت چشمگیر شرکت گاز استان آذربایجان شرقی در اولین جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران

فصل تجارت- شرکت گاز استان آذربایجان شرقی در اولین جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران موفقیت چشمگیری را در فرآیند استقرار مدل سرآمدی و تعالی سازمانی کسب نمود.

در اولین جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران : تقدیر نامه سه ستاره جایزه تعالی به مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی اهدا شد

فصل تجارت-شرکت گاز استان آذربایجان شرقی در اولین سال حضور خود در فرآیند استقرار مدل سرآمدی و تعالی سازمانی موفق به کسب تقدیرنامه سه ستاره از جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران گردید.

شهردارمنطقه 7 تبریزخبر داد: ساخت انواع المان‌های متنوع نوروزی در کارگاه امانی منطقه 7

فصل تجارت-به منظور فضاسازی مناسب و ایجاد فضایی دلپذیر و زیبا در راستای استقبال از بهار 97 ، انواع المان های نوروزی در کارگاه امانی شهرداری منطقه 7 در حال ساخت و اجرا است.

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی تأکید کرد: ضرورت ارتقای نظری اقتصاد مقاومتی با توجه به اقتصاد دانش‌بنیان در استان

فصل تجارت -سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی با تاکید بر ضرورت شکل گیری و ارتقای نظری اقتصاد مقاومتی در استان گفت: این مهم با تکیه بر اقتصاد دانش بنیان محقق می شود.

اخبار خواندنی

فائو اعلام کرد؛ حمایت مالی ژاپن از احیای دریاچه ارومیه

در هشت استان کشور طرح توسعه مشاغل خانگی اجرا می شود

واگذاری خودروهای آتش‌نشانی و لودر به دهیاری‌های آذربایجان شرقی

شهردار تبریز:: مصمم هستیم تا تبریز را لایق تبریزی ها بسازیم

مهندس ایمانلو مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی : از 10 پروژه آب و فاضلاب شهری با هزینه بیش از 323 میلیارد ریال در دهه مبارک فجر بهره برداری خواهد شد

مدیرکل روابط عمومی و بین الملل شهرداری تبریز :تبلیغات محیطی در مناسبت‌های ملی و مذهبی ضابطه‌مند می‌شود

12 هزار مسکن روستایی در خوی مقاوم سازی شد

کارگروه حمایت از شرکت های دانش بنیان در آذربایجان غربی تشکیل می شود

فرش ریزماهی خوی ظرفیت بی بدیل صادراتی در آذربایجان غربی

با حضور شهردار تبریز و سرپرست بانک شهر در منطقه شمالغرب صورت گرفت؛ رونمایی از کارت شهروندی «تبریز کارت»

شهردار تبریز: «تبریزکارت» گامی موثر در توسعه خدمات الکترونیکی

مدیرعامل شرکت پالایش نفت تبریزخبر داد: پالایشگاه تبریز، پالایشگاه پاک کشور

بهره برداری از 25 واحد صنعتی شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی در دهه فجر

موافقت با واگذاری 2 زمین در شهرک فناوری خودرو تبریز

استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از مجتمع تجاری و تفریحی ایپک‌پالاس: امیدواریم این پروژه مشوق سرمایه‌گذاران دیگر باشد

آگهی ها

  • فصل اقتصاد
  • کانال رسمی سایت فصل تجارت
  • باشگاه نخبگان، خبرنگان و کارآفرینان
  • آگهی و تبلیغات در فصل تجارت
  • معرفی کسب و کار و تبلیغ محصولات
  • تعرفه آگهی های فصل تجارت