مسکن

وقتی قیمت خانه‌های کوچک، میلیاردی می‌شود/ توان مالی خریداران مسکن گرفته شد

فصل تجارت - گرانی‌های اخیر در بازار مسکن، قدرت خرید را از خریداران مسکن گرفت؛ به طوری که بررسی فایل‌های پیشنهادی مشاوران املاک برای خرید خانه حاکی از آن است که حتی خانه‌های کوچک متراژ هم قیمت‌هایی نزدیک به نیم میلیارد تومان و حتی یک میلیارد تومان پیدا کرده‌اند. این نشان می‌دهد که خانه‌هایی که برای فروش گذاشته شده‌اند، کمتر از متری 10 میلیون تومان قیمت ندارند.

در بازار مسکن تهران چه می گذرد؟/هم فروشنده هست هم خریدار؛ اما نه کسی می خرد،نه کسی می فروشد!

فصل تجارت - دنیای اقتصاد نوشت:خرید و فروش آپارتمان طی روزهای اخیر همچنان در حجم کم نسبت به ماه‌های اوج معاملات انجام شد؛ با این تفاوت که گروهی از سفته‌بازها در مناطقی از پایتخت، در جایگاه فروشنده ظاهر شدند.

کاهش 28 درصدی معاملات مسکن؛ متوسط قیمت هر متر به 7 میلیون و 430 هزار تومان رسید

فصل تجارت - خانه ملت نوشت: بر اساس گزارش وزارت راه و شهرسازی در مرداد ماه سال جاری با افزایش 67 درصدی قیمت و کاهش 28 درصد معاملات مسکن رو به رو بوده ایم که طبق گفته شهریاری عضو کمیسیون عمران این موضوع نمایانگر بروز رکود تورمی در بازار مسکن است.

دردسر زلزله‌زدگان کرمانشاه با کمبود و گرانی مصالح

فصل تجارت - فارس نوشت: ثبت بیش از 4 هزار و 450 پس‌لرزه بعد از زلزله 7.3 ریشتری 21 آبان‌ماه سال گذشته مردم مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه را به این باور رسانده که شاخص مقاوم‌سازی مهم است.

اگر این طوری حساب کنید قیمت مسکن با 16سال پیش هیچ فرقی نکرده

فصل تجارت - تسنیم نوشت:در سال 1381 قیمت تقریبی یک مترمربع واحد مسکونی در مناطق 22 گانه تهران حدود 600 دلار بود. در سال 82 قیمت به نزدیک 800 دلار افزایش پیدا کرد، اما در سال 83 به زیر 700 دلار کاهش یافت.

پیشنهاد 30نماینده مجلس:خانه های خالی را با حکم دادگاه اجاره بدهید!

فصل تجارت - سایت خانه ملت نوشت:ابوالفضل ابوترابی از تدوین طرحی برای اجاره دادن اجباری خانه‌های خالی در مجلس خبر داد و گفت: این طرح به امضای حدود 30 نفر از نمایندگان مجلس رسیده و اخیرا به هیأت رئیسه مجلس ارائه شد، در شرایط کنونی طرح مذکور در مرحله چاپ قرار داشته و احتمالا مهرماه سال جاری اعلام وصول خواهد شد.

مالیات خانه های خالی، قانونی که اجرا نمی شود

فصل تجارت - ایرنا گزارش داد : اخذ مالیات از خانه های خالی هنوز رنگ اجرا ندیده و به گفته رئیس کل سازمان امور مالیاتی، وزارت راه و شهرسازی از اجرای آن شانه خالی کرده و قرار است با تغییر قانون مسئولیت آن برعهده شهرداری ها گذاشته شود.

آخوندی: پیشنهاد افزایش وام خرید مسکن به بانک مرکزی رفت

فصل تجارت - تسنیم گزارش داد: وزیر راه و شهرسازی از ارائه پیشنهاد افزایش وام خرید مسکن به بانک مرکزی خبر داد و گفت: در پروژه‌های مسکن سازی جدید شهرهای جدید برخلاف مسکن مهر تراکم حداکثر دو طبقه بوده وبه دنبال اهداف تجاری نیستیم.

رکود و تورم همزمان بازار مسکن را آشوب کردند/ خانه 60 درصد گران شد

فصل تجارت - مهر نوشت: در حالی که بر اساس اعلام دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی قیمت مسکن در مرداد امسال نسبت به مرداد سال قبل رشد 62 درصدی داشته، اما از نظر تعداد معاملات کاهش 28 درصدی را تجربه کرد.

مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن: توان افزایش سقف وام مسکن وجود ندارد

فصل تجارت - ایلنا نوشت: مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن گفت: سپرده گذارانی که از امتیازشان استفاده نکردند، مشمول تغییرات شرایط وام می‌شوند با بیان اینکه پیشنهادات برای تغییر شرایط تسهیلات مسکن در حال بررسی است و سپرده گذارانی که از امتیاز خود استفاده نکرده‌اند مشمول تغییر شرایط وام می‌شوند،‌گفت: بانک مسکن پیشنهاد افزایش سقف رقم تسهیلات را نداده چراکه پرداخت بیش از این رقم در توان بانک نیست.

مقصر اصلی گرانی مسکن از نگاه وزیر راه و شهرسازی کیست؟

فصل تجارت - تسنیم نوشت: وزیر راه با بیان این‌که حدود 4.5 میلیون نفر در بافت‌های فرسوده تهران زندگی می‌کنند، مدعی شد: فروش تراکم‌ در پایتخت باعث توسعه گسترده سوداگری و افزایش قیمت مسکن در این کلانشهر شده و زندگی را برای افرادی با بضاعت کمتر در اطراف تهران سخت‌تر کرده است.

آخوندی:تراکم فروشی در مناطق 1،2،4 و5 تهران سوداگری و افزایش قیمت مسکن را به همراه داشت

فصل تجارت - خبرگزاری تسنیم نوشت: عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه چهل و نهمین جلسه ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار در جمع خبرنگاران بیان کرد: برگزاری جلسه ستاد بازآفرینی شهر تهران با حضور تمامی مقامات ملی و محلی مسئله‌ای امیدوارکننده بود چراکه برای نخستین بار همه افراد راجع به یک موضوع اتفاق نظر داشته و هماهنگ عمل کرده‌اند.

دلایل رشد قیمت مسکن و اجاره از زبان معاون آخوندی/ نرخ اجاره 40 درصد بالا رفت

فصل تجارت - ایلنا نوشت: معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در 40 سال گذشته حضور دولت در ساخت ‌و ساز مسکن بین نیم تا 3 درصد بوده است،‌ گفت:‌ دولت تنها در جایی حق دخالت در بازار مسکن را دارد که بخواهد از قشر ضعیف حمایت کند و پیشنهاد انعقاد قرارداد دو ساله با مستاجران و افزایش 10 درصدی اجاره بها در آزادترین اقتصادها هم حق مردم است.

با کمتر از 5 میلیون تومان می‌شود در تهران خانه خرید؟/ متوسط قیمت خانه 7.4 میلیون تومان

فصل تجارت - بررسی وضعیت بازار مسکن حاکی از آن است که در میان فایل‌هایی که مشاوران املاک برای خانه پیشنهاد می‌دهند، خانه‌هایی با قیمت متری 5 میلیون تومان و یا کمتر نیز دیده می‌شود.

قیمت آپارتمانهای80تا120متری در نقاط مختلف تهران

فصل تجارت - دنیای اقتصاد نوشت : یکی از کانون‌های اصلی عرضه در بازار مسکن کنونی، آپارتمان‌های 80 تا 120 مترمربعی که اغلب به‌صورت دوخوابه طراحی شده و مناسب سکونت خانواده‌های دارای فرزند است، به شمار می‌رود. هر چه در زمینه عرضه آپارتمان‌های کوچک‌متراژ تنگنا وجود دارد، در بازار آپارتمان‌های نسبتا بزرگ‌متراژ تعداد فایل‌ها پرشمار بوده و دست متقاضیان خرید مسکن در انتخاب باز است.

وزیر مسکن احمدی‌نژاد:بانکها سلطان بازارمسکن هستند/تا2ماه قبل مستاجربودم چون برای خودم خانه می ساختم

فصل تجارت - هشتمین قسمت از برنامه گفت‌وگو محور باشگاه خبرنگاران با عنوان «10:10 دقیقه» با حضور علی نیکزاد وزیر اسبق وزارت راه وشهرسازی با بررسی موضوعات مسکن مهر، و بررسی وضعیت بازار مسکن منتشر شد.

وام خرید مسکن 300 میلیون تومان می‌شود؟

فصل تجارت - مهر نوشت:‌عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: با توجه به افزایش چند برابری قیمت مسکن در کل کشور، به نظر من سقف تسهیلات اوراق در تهران باید تا 300 میلیون تومان و در شهرستان ها تا 150 میلیون تومان افزایش یابد.

پیشنهاد یک نماینده مجلس برای افزایش سقف وام مسکن تا 300میلیون تومان

فصل تجارت - اقتصاد نیوز به نقل از عضو کمیسیون عمران مجلس نوشت: با توجه به افزایش چند برابری قیمت مسکن در کل کشور، به نظر من سقف تسهیلات اوراق در تهران باید تا 300 میلیون تومان و در شهرستان ها تا 150 میلیون تومان افزایش یابد.

مسکن در نیمه دوم امسال،کشش بالارفتن قیمت را ندارد/قیمت خانه با تغییرات ارز و سکه مربوط نیست

فصل تجارت - میزان به نقل از نائب رئیس اتحادیه مشاوران املاک نوشت:مسکن نسبت به سال گذشته 55 درصد گران شده و این موضوع موجب کاهش قدرت خرید مردم و افت معاملات در تیر و مرداد ماه سال جاری نسبت به ماه‌های ابتدایی سال شده است.

ستاریان: الزام به قرارداد‌های 2ساله از اختیار دولت خارج است

فصل تجارت - یک کارشناس اقتصاد مسکن معتقد است:‌ به زودی شاهد سرازیر شدن مجدد سرمایه‌ها از این بخش به حوزه مسکن خواهیم بود و رونق بازار مسکن تا انتهای سال 97 و اوایل سال 98 ادامه خواهد داشت.

آپارتمان‌های متری 3 میلیون تهران کجاست؟

فصل تجارت - اقتصاد آنلاین نوشت: آنچه در زیر می‌آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان‌هایی با متری 3 میلیون تومان در مناطق 22 گانه شهری تهران طی شهریور ماه 97 است. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه اطلاعات بازار املاک کشور است:

قیمت اجاره آپارتمان در مناطق مختلف تهران

فصل تجارت - دنیای اقتصاد نوشت:وضعیت فعلی بازار اجاره مسکن با ورود به 15 روز آخر شهریور ماه نشان می‌دهد هم‌اکنون یافتن فایل‌های قیمت مناسب در بازار اجاره نسبت به ابتدا و میانه تابستان برای مستاجران امکان‌پذیرتر شده است

نرخ قطعی آپارتمان در منطقه 18 تهران؟

فصل تجارت - اقتصادآنلاین نوشت: آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در منطقه 18 تهران طی شهریور ماه 97 است. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه اطلاعات بازار املاک ایران است:

قیمت روز سوییت در تهران؟

فصل تجارت - اقتصاد آنلاین نوشت: آنچه در زیر می‌آید جدول قیمت معاملات انجام شده سوییت در تهران طی شهریور ماه 97 می باشد. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه اطلاعات بازار املاک ایران است:

2.5میلیون واحدمسکونی خالی در سراسر کشور/کاهش تولیدمسکن به400هزارواحد در سال

فصل تجارت - تسنیم نوشت:رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در جمع اعضای شورای اسلامی استان فارس اظهار داشت: سالانه بیش از 50 هزار میلیارد تومان برای طرح‌های عمرانی پیش‌بینی‌شده اما در توزیع اعتبارات استان‌ها اولویت‌بندی مناسبی انجام‌نشده است.

با 200 میلیون کجا می‌توان‌ خانه‌ خرید؟

فصل تجارت - اقتصاد آنلاین نوشت: آنچه در زیر می‌آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان‌هایی در مناطق مختلف شهری تهران طی شهریور ماه 97 است که می‌توان با حدود 200 میلیون تومان خرید. لازم به ذکراست که این ارقام مربوط به اعلام سامانه اطلاعات بازار املاک ایران است:

چرا برای خرید خانه‌های لاکچری وام نمی‌دهند؟

فصل تجارت - ایران نوشت: رحیمی انارکی مدیرعامل بانک مسکن در یک نشست خبری از طرح جدیدی برای رونق دوباره و افزایش قدرت خرید متقاضیان بخصوص خانه اولی‌ها خبر داد که اکنون این طرح به صورت یک پیشنهاد در بانک مرکزی قراردارد.

قیمت خانه در غرب تهران/ جدول

فصل تجارت - اقتصاد آنلاین نوشت: آنچه در زیر می‌آید جدول قیمت معاملات انجام شده واحدهای مسکونی در مناطق غربی تهران طی شهریور ماه 97 است. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه اطلاعات بازار املاک ایران است:

اجاره خانه در تهران از این شهرهای مشهورگران‌تر است

فصل تجارت - یکی از اصلی ترین و مهمترین هزینه های زندگی مردم در تمامی کشورها، هزینه اجاره آپارتمان است. هزینه اجاره آپارتمان معمولا در پایتخت کشورها بالاتر از شهرهای دیگر است ولی این قاعده همیشه حاکم نیست مثلا در امریکا بالاترین هزینه اجاره آپارتمان در شهر سانفرانسیسکو پایتخت تکنولوژی و ای تی امریکا دیده می شود و بعد از آن نیویورک رکورد دار است.

قیمت آپارتمانهای کوچک در مناطق مختلف تهران/جدول

فصل تجارت - دنیای اقتصاد نوشت:نقیصه مهم بازار آپارتمان‌های 50 تا 60 مترمربعی، کمبود شدید فایل نوساز و تازه‌ساز در این گروه متراژی است که موجب شده عده‌ای از متقاضیان ناگزیر به تحمل هزینه بیشتر و تامین نقدینگی بالاتر از بودجه اولیه خود شوند تا بتوانند از گروه متراژی 60 تا 70 مترمربعی، خرید مناسبی انجام دهند.

اخبار خواندنی

تازه ترین قیمت پیشنهادی فروشندگان آپارتمان در مناطق مختلف تهران

بهای اجاره در آجودانیه چقدر تمام می‌شود؟

تب قیمت‌ها در بازار اجاره می‌خوابد؟

بازار دلار،چگونه قیمت خانه را بالاوپایین می کند؟

جزییات طرح کنترل اجاره‌بها/ نرخ 10 درصدی برای افزایش اجاره قابلیت اجرایی دارد؟

تعداد معاملات مسکن تهران در تیرماه 10درصد کمتر از خرداد/ متوسط قیمت،متری7مییون

دیدگاه کاربران خبرآنلاین درباره مالیات بر خانه‌های خالی/ مالکان به کاهش نرخ اجاره رو می‌آورند؟

سهم دولت از نوسازی خانه‌های زلزله‌زده کرمانشاه چقدر است؟

رئیس اتحادیه مشاوران املاک:در تهران400 پزشک،و 120 روحانی،بنگاه معاملات ملکی دارند

برای خرید آپارتمان در منطقه 9 تهران چقدر باید هزینه کرد؟

شما نظر بدهید/ با دریافت مالیات از خانه‌های خالی موافق هستید؟

4 پیشنهاد وزیر برای حمایت از مستاجران/ حداکثر 10 درصد اجاره بالا رود

مظنه آپارتمان‌ در ولنجک چند؟

ایران چقدر مستاجر دارد؟

خانه بخریم یا دست نگه داریم؟

نرخ اجاره مغازه در برخی مناطق تهران چقدر است؟

قیمت رهن و اجاره در نقاط شمالی تهران

تفاوت نجومی قیمت آپارتمانهای 50تا75متری در نقاط مختلف تهران

قیمت مغازه‌های موجود جهت خرید در محدوده گیشا

کوچ مستاجران از پایتخت به شهرهای اقماری

قیمت آپارتمان در منطقه10تهران

فراز و فرودبازار مسکن در بهار/ کدام مناطق تهران می‌توان خانه خرید؟

چند نکته در باب طرح اصلاح قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان

مستاجران در حال ترک تهران هستند؟

قیمت روز مسکن در تهران ؛ آپارتمان از متری یک تا 17میلیون تومان

قیمت آپارتمانهای10تا20سال ساخت در تهران

بهای اجاره مغازه‌های 21 تا 30 متر در تهران

قیمت آپارتمان در مناطق لوکس نشین تهران

قیمت آپارتمانهای زیر 15سال ساخت در نقاط مختلف تهران

مظنه فروش آپارتمان در منطقه 4 تهران چقدر است؟

قیمت آپارتمان در برجهای منطقه22تهران

ساخت و ساز خانه دوباره رونق می‌گیرد؟

آپارتمانی 400تا500میلیونی در نقاط مختلف تهران

دبیر کانون انبوه سازان: مشاوران املاک،در بالابردن قیمت مسکن نقش بزرگی دارند

نرخ فروش آپارتمان در منطقه 3 تهران چقدر است؟

بازار آپارتمان‌های 20 متری داغ شد

زوج‌ها برای گرفتن وام مسکن چقدر باید هزینه اوراق کنند؟

ساده‌ترین راه برای حذف سوداگری از بازار مسکن/ مالیات سنگین بگیرید

با متری 3 میلیون تومان در کدام منطقه خانه بخریم؟

گرانی بازار،مسکن‌مهر را پرطرفدار کرد/قائم‌مقام آخوندی: فعلا دربرابر افزایش نرخ مسکن‌مهر مقاومت کردیم

اما و اگرهای نظارت بر سازمان نظام مهندسی/ادغامی که بخش‌خصوصی را کنار می‌زند

قیمت رهن کامل آپارتمان‌های 50 تا 70 متری در مناطق مختلف تهران

بهای اجاره آپارتمان در منطقه 9 تهران چقدر تمام می‌شود؟

دلیل گرانی مسکن از زبان مشاور وزیر راه/ پیشنهاد تبدیل مالیات خانه‌های خالی به عوارض

طرحی برای کنترل بازار مسکن/ معافیت مالیاتی برای مالکانی که قرارداد 3ساله با مستأجران ببندند

آماری از تولید خانه‌های خالی در تهران

9 پیشنهاد برای کاهش التهابات بازار مسکن/ آخوندی: التهابات بازار مسکن ریشه در اقتصاد کلان دارد

وقتی صاحبخانه‌ها نرخ‌های دلبخواهی روی خانه‌ها می‌گذارند/ چرا قیمت اجاره بالا رفت؟

آخوندی: فساد در بخش مهندسی ناشی از لوث مسوولیت شهری است

عضو کمیسیون عمران مجلس: قیمت مسکن 20 درصد کاهش می‌یابد

قیمت اجاره آپارتمانهای کوچک در تهران

بهترین سناریو برای ساماندهی بازار مسکن

قیمت آپارتمانهای60تا80متری در مناطق مختلف تهران

این آپارتمانهای 100تا 150متری در مناطق مختلف تهران به این قیمتها فروخته شد/جدول

قیمت رهن و اجاره آپارتمانهای زیر5سال ساخت در تهران

قیمت آخرین آپارتمانهای معامله شده در مناطق مختلف تهران

بازار مسکن دوباره به لاک رکود خزیده است؟

خانه های 300تا400میلیونی در نقاط مختلف تهران/جدول

عطش بازار اجاره در تابستان/ گرانترین مناطق اجاره نشینی تهران کجاست؟

یک اتفاق عجیب در تهران/ساخت آپارتمانهای زیر60متر در یکسال گذشته به کمتر از یک درصد رسید

نایب رییس اتحادیه املاک: بازار مسکن ظرفیت افزایش مجدد قیمت‌ها را ندارد

آخوندی: پرداخت یارانه اثر معکوس و تخریب‌کننده دارد

قیمت آپارتمانهای 50 تا 70متر در مناطق مختلف تهران

عضو هیئت مدیره انجمن انبوه‌سازان: افزایش قیمت مسکن متوقف شد

برای خرید آپارتمان در پونک چقدر باید پرداخت کرد؟

حباب قیمت مسکن چه زمانی می‌ترکد؟

انتقاد آخوندی از انبوه‌سازی/ پرداخت وام مسکن 6 برابر سپرده‌گذاری به مردم

چرخی در قیمت مسکن در نقاط مختلف تهران

قیمت مسکن و اجاره‌بها را می‌توان کنترل کرد؟

رهن و اجاره آپارتمان در ستاری چند؟

قیمت آپارتمان در منطقه 4 تهران

هر متر خانه در یک سال گذشته چقدر گران شد؟

قیمت آپارتمان در منطقه6تهران

رئیس اتحادیه املاک کشور: 12 درصد قیمت مسکن حباب است

دوره رونق مسکن چقدر طول می‌کشد؟

تازه ترین قیمت آپارتمان در نقاط مختلف پایتخت

قیمت‌ روز مسکن در تهران؛از متری2 تا 14.6 میلیون تومان

آخوندی: منازل قولنامه‌ای سنددار می‌شوند

چرا قیمت مسکن افزایش یافت؟

پیشنهاد ایجاد سامانه تعیین قیمت مسکن

خبر معاون وزیر راه درباره وام مسکن/ مسکن گران‌تر نمی‌شود

منتظر کاهش قیمت مسکن در نیمه دوم سال باشید

مظنه آپارتمان‌های در منطقه شمال پایتخت/ جدول

دلیل افزایش قیمت اجاره‌بهای مسکن چیست؟

تصادف در بزرگراه چمران قربانی گرفت

10 هزار مسکن مهر در هشتگرد متقاضی ندارد

نایب رئیس انجمن انبوه‌سازان تهران: 80 درصد گرانی مسکن فقط به خاطر طمع بیشتر دلالان است

بازار مسکن به کدام سو می‌رود؟

مظنه آپارتمان‌های نوساز در تهران

چرا قیمت مسکن افزایش یافت؟

نظر متفاوت انبوه‌سازان و مشاوران املاک درباره عامل گرانی مسکن

مردم قیمت مسکن خود را با نرخ سکه و طلا مقایسه می‌کنند

رییس اتحادیه املاک: هزینه دریافت تسهیلات مسکن رایگان شود

قیمت آپارتمانهای زیر 400میلیون تومان در نقاط مختلف تهران

التهاب بازار مسکن نیمه دوم سال فروکش می‌کند؟

قیمت آپارتمان در دومنطقه پرمعامله تهران

کدام مناطق تهران بیشترین معاملات مسکن را دارند؟

نایب رئیس کمیسیون شوراهای مجلس:قیمت بالای مسکن،دوباره عامل رکود می شود

آپارتمانهای شیک در تهران چنددلار اجاره داده می شود؟

مظنه آپارتمان‌های قدیم ساخت در تهران

مردم با پول‌های سرگردان وارد بازار مسکن شدند/ دلالان باعث شدند آرزوی خانه‌دار شدن به دلمان بماند

انتخاب مناسب برای خانه دومی‌ها

چه چیزی بازار مسکن را بر هم زد؟

املاکی‌ها ارزان می‌خرند، گران می‌فروشند/ روش عجیب مشاوران املاک برای گران کردن مسکن

خرید آپارتمان در یوسف‌آباد چقدر هزینه دارد؟

قیمت آپارتمانهای زیر 100متر در نقاط مختلف تهران

خرید ویلا در مناطق مختلف تهران چقدر هزینه دارد؟

قیمت آپارتمان در تهران/زعفرانیه 17میلیون،سعادت آباد14میلیون

چرا بازار مسکن از خواب بیدار شد؟/ قیمت در مناطق مختلف تهران

مسکن؛ هم قیمت بالا رفت هم تعداد معاملات

نقش مشاوران املاک در بالا رفتن قیمتها /آنها توصیه می کنند خانه تان را نفروشید

«خانه‌اولی»‌ها با وامی که می گیرند جه خانه ای می توانند بخرند؟

در کدام مناطق تهران می توان آپارتمان‌های 300 تا 400 میلیونی خرید؟

4 دلیل گرانی مسکن از زبان رئیس اتحادیه املاک؛ فقط خریداران واقعی مسکن بخرند

کانون بهترین عرضه در بازار مسکن

همه چیز درباره وام‌های مسکن در تهران و سایر شهرها

جزییات قیمت مسکن در 22 منطقه تهران/ ارزان‌ترین و گران‌ترین مناطق کدام هستند؟

قیمت رهن و اجاره در چندنقطه تهران

پای درد دل متقاضیان فاز 5 پردیس؛ مجبوریم کنار مسکن مهر چادر بزنیم!

در کدام مناطق تهران، مشتری برای خرید آپارتمان کم شد؟/در کدام مناطق،قیمت ها بالا نرفت؟

مظنه قیمت گرانترین و ارزان ترین آپارتمان در تهران

خبر مهم برای متقاضیان تسهیلات در بافت فرسوده

سامانه‌ای برای تعیین قیمت مسکن

پرداخت وام 50 میلیونی نوسازی مسکن اجباری شد

برای خرید آپارتمان در منطقه آرژانتین چقدر باید هزینه کرد؟

قیمت آپارتمانهای کلیدنخورده در تهران/فرشته و دیباجی بالای30میلیون؛پیروزی 4میلیون و 200

خرید و فروش آپارتمان در سیدخندان تهران

تصمیم جدید بانک مسکن/زوجین 2 بار می‎توانند وام مسکن بگیرند

کله و پاچه کمیاب شد

قیمت رهن واجاره آپارتمان در نقاط مختلف تهران

بازگشت تعادل به بازار مسکن

پاسخ وزارت راه به انتقادها:قیمت عوارض را با نرخ 96 حساب کردیم

یک مقام وزارت راه و شهرسازی:اجاره بهای مسکن حداکثر در حد تورم افزایش می‌یابد

شرط و شروط خروج سفته‌بازی از بازار مسکن

برای خرید آپارتمان در پونک چقدر باید پرداخت کرد؟

افزایش کاذب قیمت مسکن در تهران،مشتریان را پراند

قیمت آپارتمانهای 50 تا 75 متری در نقاط مختلف تهران

گران‌ترین خانه تهران چقدر قیمت دارد؟

متوسط قیمت خرید و فروش خانه ١.٤ میلیون تومان

نرخ خرید آپارتمان در مطهری چقدر است؟

حباب در نرخ اجاره‌بها

جدیدترین قیمت‌ مسکن‎های معامله شده در تهران

مظنه آپارتمان کلنگی در تهران

برجام بازآفرینی شهری آمد/ پرداخت وام 50 میلیونی ساخت با سود 9 درصد

پیش‌بینی بازار اجاره در تابستان

نرخ خرید و فروش زمین در استان گیلان

تاثیر خروج آمریکا از برجام بر بازار مسکن

افزایش و کاهش قیمت مسکن در کدام مناطق تهران رخ داد؟

کاهش قیمت مسکن در ماه رمضان

برای خرید آپارتمان در میدان فلسطین چقدر باید هزینه کرد؟

آگهی ها

  • نسخه سریع و مونیتورینگ فصل تجارت
  • تعرفه آگهی های فصل تجارت
  • باشگاه نخبگان، خبرنگان و کارآفرینان
  • آگهی و تبلیغات در فصل تجارت
  • اولین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز