عهد اخوتی با مدیران شهرداری تهران بسته نشده است شهری

عهد اخوتی با مدیران شهرداری تهران بسته نشده است

  بزرگنمايي:

فصل تجارت - سخنگوی شهرداری تهران گفت: در مدل مدیریت شهری عهد اخوتی با مدیران بسته نشده و در مقابل آن تعهد و خدمت به مردم ملاک قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری مهر، عبدالمطهر محمدخانی، سخنگوی شهرداری تهران در خصوص تغییرات و احکام جدید در شهرداری تهران گفت: صبح امروز (دوشنبه چهارم مهر 1401) جلسه شورای معاونین شهرداری تهران با ترکیب جدید شامل ابقای 3 معاون، جابجایی 3 معاون دیگر و تودیع 2 معاونت مالی و حمل نقل در سالن همایش‌های گلزار شهدای بهشت زهرا ( س) و در جوار مزار شهدا برگزار شد.
وی افزود: برگزاری این جلسه در بهشت زهرا ( س) به منظور تجدید عهد شورای جدید معاونین با شهدا در سال جدید مدیریت شهری و هفته دفاع مقدس بود.
سخنگوی شهرداری تهران در ادامه عنوان کرد: شهردار تهران در این جلسه، برنامه کلان شهرداری در سال جاری را به تفصیل با شورای معاونین مرور و سپس تاکید کرد تشکیل این جلسه در گلزار شهدای بهشت زهرا ( س) باید برای همه یادآور تعهد به مردم عزیز و انقلابی شهر تهران برای ساخت یک پایتخت الگو باشد.
محمدخانی با اشاره به تأکید شهردار تهران از ابتدای فعالیت بر یک‌ساله بودن احکام گفت: عهدی که آقای زاکانی از ابتدا با مدیران بست مبنی بر تلاش شبانه روزی و ارزیابی آن در پایان یک‌سال بود؛ بنابراین طبق این رویکرد احکام و همچنین تأکید شهردار، انتظار می‌رفت که پس از ارزیابی یک‌ساله معاونین و مدیران ارشد، متناسب با آن تغییراتی انجام شود.
وی با بیان اینکه در چنین مدل مدیریتی، عهد اخوتی با مدیران بسته نشده و در مقابل آن تعهد و خدمت به مردم ملاک قرار گرفته است، افزود: این مدل مدیریتی علاوه بر چابک سازی، به صورت مستمر و دائم مدیریت را در معرض ارزیابی و پاسخگویی قرار می‌دهد؛ اینگونه همه ملزم هستند تا نسبت به روز قبل و ماه پیشین خود رشد داشته باشند و همیشه در معرض مطالبه و پاسخگویی باشند؛ این یک مدل مدیریتی جدید و پیش‌رو است.
رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران ضمن اشاره به بازآرایی ترکیب معاونین و مدیران ارشد شهرداری تهران گفت: این تغییرات به معنی تغییرات گسترده نیست، بلکه در ترکیب هشت نفره معاونین دو نیروی تازه نفس و مجرب به ترکیب افزوده شد، یعنی علیرضا جاوید و مجید باقری با سوابق متعدد در حوزه مرتبط با فعالیت خود است؛ 3 تغییر دیگر نیز جابجایی بین معاونین است که این جابجایی بر مبنای کارکردگرایی، سرعت عملکرد و بهینه کردن مدیریت است.
محمدخانی درباره تودیع دو معاون مالی و اقتصاد شهری و معاون حمل و نقل و ترافیک توضیح داد: هر دو معاونی که امروز دیگر در ترکیب جدید شورای معاونین حضور ندارند، عملکرد خوب و ارزنده‌ای طی این یک‌سال داشتند؛ شهردار تهران در جلسه امروز تشکر ویژه‌ای از مجتبی شفیعی و ابوالفضل فلاح داشت و طبق گفته زاکانی قرار است که از ظرفیت‌های هر دو شخص در مجموعه مدیریت شهری استفاده شود.
سخنگوی شهرداری تهران در خصوص این دو حوزه افزود: اتفاقات خوبی در هر دو حوزه مالی و اقتصادی و حمل و نقل طی یک‌سال گذشته رخ داد که تجمیع حساب‌ها، ایجاد خزانه واحد، ورود شهرداری به بورس کالا، کاهش بدهی‌های مالی، خرید اتوبوس، تأمین تجهیزات و قطعات مترو، نوسازی ناوگان تاکسیرانی و … تنها بخشی از تلاش‌های این دو معاون محترم است.
محمدخانی با اشاره به تکمیل و استحکام برنامه‌های جامع توسعه و تحول شهر در سال اول مدیریت شهری و فراهم آمدن زیرساخت‌های لازم افزود: تغییرات جدید برای چابک سازی و مردمی سازی مدیریت شهری و همچنین افزایش سرعت کلان‌پروژه‌ها و عملیاتی‌تر کردن معاونت‌ها است.
وی در بخش پایانی سخنان خود تأکید کرد: رویکرد شهرداری در سال دوم مدیریتی، افزایش چشمگیر سرعت اجرای پروژه‌های کلان و بزرگ در ابعاد مختلف کالبدی، هوشمندسازی و فرهنگی اجتماعی شهر است.


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

آرامی: ساخت مسکن مطالبه عموم جامعه از وزارت راه و شهرسازی است

تغییر و تحول در قدیمی‌ترین شهرک غرب تهران

رابطه سرمایه اجتماعی و دموکراسی

فریب تبلیغات وام را نخورید!

کالاهای ایرانی و بازار عراق

بسته‌های ارزی بی‌فایده

چرایی خروج پاکستان از خط لوله صلح

چند نکته درباب حمایت از کسب‌و‌کارهای دیجیتال

تغییر 5000 کیلومتر از خطوط مسی برق/ راه دزدی کم می‌شود

بازتاب یک پیروزی و تزریق شادی ملی؛ فوتبال زخم‌ها را ترمیم می‌کند؟

آپارتمان نقلی در شرق تهران چند؟

15 طرح اقتصادی کرمانشاه در مسیر بازار سرمایه

اختلال در جریان درآمدی بانک‌ها

چین تا کجا با ایران می‏‌ماند؟

دوراهی سیاست پولی اروپا

بوم‌گردی‏‏‌ها نجات می‏‏‌یابند؟

جدال بی‌پایان مخابرات و شورای رقابت

ریشه‏‏‏‌ها و علل جاماندگی خاورمیانه

آدرس غلط از رانت خودرویی

معرفی مقصر متان در تهران

دانشجویان علیه «شی»

آرایش جدید بازارها

تولید آمارهای بزک‌شده «تولید»

سختی «تجارت آسان» با همسایگان

باخت صادرات به زیرساخت

© - www.fasletejarat.ir . All Rights Reserved.