هفتمین مزایده الکترونیک اموال تملیکی برگزار می‌شود اقتصاد کلان

هفتمین مزایده الکترونیک اموال تملیکی برگزار می‌شود

  بزرگنمايي:

فصل تجارت - معاون بهره‌برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری وفروش اموال تملیکی گفت: مزایده الکترونیکی 262 اموال منقول به‌عنوان هفتمین مزایده الکترونیک سال 1401 از طریق سامانه مزایده الکترونیک دولت برگزار خواهد شد.
به گزارش فصل تجارت از سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، «سعید غلامی باغی» در این باره اظهار داشت: سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی در نظر دارد کالاهای تحت اختیار خود را با بهره‌گیری از سامانه مزایده الکترونیک دولت به‌صورت اینترنتی به فروش برساند.
وی ادامه‌داد: متقاضیان می‌توانند از ساعت هشت روز چهارشنبه (مورخ یازدهم آبان‌ماه 1401) لغایت ساعت 24 روز چهارشنبه (مورخ هجدهم آبان‌ماه 1401) به‌منظور دریافت اطلاعات فهرست کالاها، شرایط مزایده و ارائه پیشنهاد به وبگاه مزایده الکترونیک مراجعه کنند.
غلامی افزود: شرکت‌کنندگان در مزایده باید برای ثبت‌نام و دریافت گواهی امضای الکترونیک (توکن) به دفاتر ثبت‌اسناد رسمی در سراسر کشور مراجعه کنند.
معاون بهره‌برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی تصریح‌کرد: بـرگزاری مزایـده فقط از طریق سامانه مـزایده الکترونیک دولت به آدرس فوق بوده و ارائـه پیشنـهاد قیمت نـیز از ایـن طـریق انـجام می‌پذیرد، بر این اساس همه شرکت‌کنندگان در مزایده می‌توانند از تاریخ اعلام شده با استفاده از امضای الکترونیک، نسبت به ثبت پیشنهاد اقدام کنند.
وی گفت: ثبت پیشنهاد قیمت در سامانه مذکور حداکثر تا ساعت 24 روز چهارشنبه (مورخ هجدهم آبان‌ماه 1401) امکان‌پذیر است و داشتن کد ملی برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی برای اشخاص حقوقی به همراه شماره‌حساب قابل‌استفاده از طریق اینترنت برای متقاضیان شرکت در مزایده الزامی است.
غلامی اضافه‌کرد: اطلاعات ریز اقلام ارائه شده در مزایده به آدرس اینترنتی فوق قابل رویت است و دیدن کالاهای مطرح شده، در همه ایام هفته از ساعت هشت تا 14 امکان‌پذیر خواهد بود.
وی تاکید کرد: متقاضیان باتوجه‌به تنوع کالاهای مطرح در مزایده، قبل از ارائه پیشنهاد از کالای موردنظر بازدید به عمل‌ آورند.
معاون بهره‌برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، زمان رمزگشایی پیشنهادها را ساعت 10 روز یکشنبه (مورخ 22 آبان‌ماه 1401) اعلام کرد و گفت: رمزگشایی از مزایده الکترونیک 262 با حضور اعضای فروش سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی در محل سازمان مرکزی انجام و برندگان اعلام می‌شود.
غلامی خاطرنشان‌کرد: متقـاضیان برای دریـافت اطلاعات بیشتر به‌منظور شرکت در مزایده الکترونیک 262 و مشاهده شماره‌تلفن و نشانی مدیریت‌های استانی سازمان اموال تملیکی مراجعه و در صورت تمایل به ارائه انتقاد، پیشنهاد و یا شکایت می‌توانند با سیستم ارتباط گویای سازمان به شماره‌تلفن 27652198-021 تماس بگیرند.


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

برگزاری «جشن ملی پرچم» در مجموعه گردشگری عباس آباد

پارک جنگلی سرخه حصار، آماده میزبانی از گردشگران در روز طبیعت

رشد توزیع زمانی و مکانی سفر نسبت به سال گذشته

ثبت 850 هزار بازدید از سعدآباد

400 هزار شرکت ثبت شده حقوقی وارد سامانه مودیان مالیاتی نشده اند

حقوق ورودی تلفن همراه بالای 600 دلاری حد اقل 15 درصد شد

حضور 10 میلیون مودی در سامانه سازمان امور مالیاتی

محمودزاده: تولید مسیری برای مهار تورم/ افزایش نرخ بیکاری در کشور از رشد تورم هم مهلک تر است

دیدار های جداگانه رئیس کل دیوان محاسبات با نماینده ولی فقیه، استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی استان فارس/ دستغیب: برقراری انضباط مالی یکی از راه های مهار تورم است/ تدوین دستورالعمل رای نظارت دقیق بر عملکرد شرکت ها

لاجوردی: دولتمردان اقتصادی برای مهار تورم پیوند ریال با دلار را بشکنند/ ارزش‌گذاری‌ها با دلار متوقف شود

از راه‌اندازی لیست انتظار در مسیرهای پرتقاضا تا افزایش قیمت بلیت اتوبوس

چالش های صنعت در 1401/ پیش شرط های رشد صنعتی در 1402 چیست؟

در ایام نوروز کمبود پزشکان متخصص در بیمارستان‌ها مشهود است/ بیمارستان‌های خصوصی با سازمان‌های بیمه گر همکاری لازم را داشته باشند

انضباط مالی دولت و تقویت اقتصاد غیردولتی ضرورت دارد/ لزوم پالایش قوانین با رویکرد مردمی سازی فعالیت اقتصادی

روند رو به کاهش رشد نقدینگی+جدول

نتیجه یک شکایت 7 ساله؛ چگونه آمریکا ملزم به پرداخت غرامت به ایران شد

نتیجه یک شکایت 7 ساله؛ آمریکا ملزم به پرداخت غرامت به ایران شد

سرمایه‌گذاری 200 میلیارد تومانی بیمه مرکزی در پلاسمای خون

نتیجه یک شکایت 7 ساله؛ چطور ایران توانست در لاهه آمریکا را شکست دهد

قطع برق مناطقی از اهواز در پی برخورد کوئیک با شبکه

شرایط دریافت وام ازدواج در سال 1402

نتیجه یک شکایت 7 ساله؛ واشنگتن و تهران برای تعیین میزان غرامت مذاکره کنند

تجارت 2 میلیارد دلاری ایران و چین در 2 ماهه 2023

2 راهکار برای تشخیص کالای قاچاق و تقلبی

حمایت مدعی‌العموم از کاسبان خسارت دیده خیابان بهار / شهرداری موانع تردد خیابان بهار حدفاصل سمیه تا طالقانی را رفع کند

© - www.fasletejarat.ir . All Rights Reserved.