جاده کندوان از ساعت 13 روز چهارشنبه چهارم آبان یک‌طرفه می‌شود راه و شهرسازی

جاده کندوان از ساعت 13 روز چهارشنبه چهارم آبان یک‌طرفه می‌شود

  بزرگنمايي:

فصل تجارت - رییس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در جاده‌های ارتباطی‌ این استان از فردا چهارشنبه تا شنبه آینده خبر داد و گفت که جاده کندوان از ساعت 13 فردا چهارشنبه چهارم آبان یک‌طرفه می‌شود.
سرهنگ یدالله جهان‌تاب روز سه شنبه افزود : محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های ارتباطی مازندران از فردا چهارشنبه چهارم تا شنبه آینده هفتم آبان ماه با هدف تخلیه بار ترافیکی در محورهای مواصلاتی این استان اجرا می‌شود.
وی با بیان این که محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه هم اکنون دارای بارش باران و آزاد راه تهران شمال هم فاقد هرگونه مداخلات جوی است، وضعیت تردد خودرو در این محورها را در زمان حاضر عادی و روان توصیف کرد.
مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره 21824434 و 21824420 با پیش شماره 011 به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.
برابر آمار، سالانه بیش از 500 میلیون دستگاه خودرو در محورهای مازندران تردد دارند که 11 درصد از این ترددها در محورهای اصلی و بقیه درون شهری است.
مازندران 10 هزار و 400 کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که حدود سه هزار کیلومتر از آن جاده اصلی و بقیه محور روستایی است.
رییس پلیس راه مازندران همچنین محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در جاده‌های ارتباطی این استان به شرح زیر اعلام کرد:
تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه تا ساعت 6 صبح روز شنبه چهارم تا هفتم آبان ماه از محورهای کرج، چالوس، هراز ، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است و تنها تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.
محور کندوان:
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روزهای چهارشنبه و پنجشنبه چهارم و پنجم آبان ماه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است و در صورت اعلام مامورین پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 همان روز از میدان امیرکبیر کرج و آزاد راه تهران شمال به سمت مرزن آباد به صورت یکطرفه خواهد بود.
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز جمعه 6 آبان ماه از میدان امیرکبیر کرج و ابتدای آزاد راه تهران شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است و در صورت اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 همانروز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.
به استثنای حاملان مواد سوختی و یا فاسد شدنی، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است. 
محور هراز:
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 22 روز جمعه 6 آبان ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع است و در صورت اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 22 همانروز از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت مقطعی یکطرفه انجام می شود.
تردد تریلرها، کامیون و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه چهارم آبان ماه و همچنین از ساعت 6 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.
اجرای محدودیت های یاد شده منوط به افزایش حجم تردد در محورها است و در صورت عادی بودن وضعیت ترافیک، با هماهنگی، اجرای محدودیت ها لغو می‌شود.


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

اقتصاد دیجیتال؛ موتور محرک توسعه کشورها

توسعه بیمه با موتور دانش‌بنیان‌ها

اعاده حیثیت یورو مقابل دلار

تهران جای خالی روسیه در ایروان را پر می‌کند

آثار منفی رفتار پیمانکارانه با کارکنان

چشم بازار سهام به بودجه

بچه ببر بنگال: داستان توسعه بنگلادش

نمره قبولی وصول مالیات

عبور خودرو از چله واردات

دوپینگ پاییزی در بازار مسکن

دولت مخالف قیمت‌گذاری دستوری

نقاط قوت برنامه هفتم

گفت و گوی انتقادی در بهارستان

نگاه سازمان استاندارد، شتاب‌بخشی به تولید و حذف دیوان‌سالاری زائد است

وزیر میراث‌فرهنگی: قاچاق یک نگرانی عمده برای کشورهای صاحب تمدن است

جرایم بیمه شخص ثالث بخشیده شد

استان مرکزی ظرفیت‌های خوبی جهت ارتقای مقیاس توسعه اقتصادی کشور دارد

بهره برداری از 2 چاه گازی جدید در فارس

تولید یک میلیون تن قیر توسط شرکت نفت پاسارگاد

بزرگترین مقاومت شاخص کل بورس برای صعود در هفته اخیر

وزیر نفت: نگرانی‌هایی درباره احتمال مازاد عرضه نفت در ماه‌های پیش‌رو وجود دارد

قیمت پایه محصولات پتروشیمی اعلام شد

چرا دولت می‌خواهد 65 درصد سهام بانک رفاه را واگذار کند؟

32 شهر خوزستان تحت پوشش طرح بازآفرینی شهری قرار گرفتند

تراز پرداختی های کارکنان استاندارد استان مرکزی مناسب نیست

© - www.fasletejarat.ir . All Rights Reserved.