بهترین فصل تاریخ پوما رقم خورد تولید و تجارت

بهترین فصل تاریخ پوما رقم خورد

  بزرگنمايي:

فصل تجارت - مدیر عامل این تولیدکننده لباس ورزشی آلمانی گفت که پوما با افزایش قیمت‌های خود تا حدودی از تورم عقب مانده است و قیمت‌ها بر اساس محلی و نه جهانی افزایش می‌یابد.

بیورن گولدن افزود که انتظار می‌رود پوما در سه ماهه چهارم امسال وضعیت مناسبی نداشته باشد، البته این شرکت گزارش داد که درآمد سه ماهه سوم قبل از بهره و مالیات 12.6 درصد در سال افزایش یافته است.
در حالی که رقبایی مانند نایک و آدیداس در چند هفته گذشته درباره مشکلات خود صحبت کرده‌اند، برند آلمانی پوشاک ورزشی پوما به شکستن رکوردهای خود ادامه داده است. در دوره جولای تا سپتامبر، فروش پوما 16.9 درصد افزایش یافت و به 2.35 میلیارد یورو رسید. سومین شرکت بزرگ پوشاک ورزشی در جهان، علیرغم مشکلات موجود در بازار چین، شاهد بازگشت رشد در قلمرو آسیا و اقیانوسیه خود بود. این بدان معناست که مجموع فروش پوما در سال جاری 6.27 میلیارد یورو بوده که نشان‌دهنده رشد 18.2 درصدی است.
رئیس پوما در بیانیه‌ای گفت: در سه ماهه سوم، علی‌رغم تمام عدم قطعیت‌های جهانی، بهترین فصل در تاریخ پوما بود. تحلیلگران بازار گفتند نتایج بهتر از حد انتظار بود و این دومین باری بود که پوما سد دو میلیارد یورویی را شکست که اولین‌بار تابستان امسال بود.
بازار خانگی پوما در اروپا همچنان بهترین قلمرو این برند آلمانی بود و فروش آن در آنجا 18.5 درصد با تعدیل ارز در سه ماهه سوم به 971.7 میلیون یورو افزایش یافت.
گولدن توضیح داد که این شرکت به آرامی قیمت محصولات خود را افزایش داده بود و در سال 2023 به این کار ادامه خواهد داد، حتی اگر افزایش قیمت‌ها هنوز اندی از تورم حاضر عقب باشد، تلاش می‌کنیم تا آنجایی که فکر می‌کنیم مصرف‌کنندگان می‌توانند آن را تحمل کنند، قیمت‌ها را افزایش دهیم اما ما احساس می‌کنیم که آن را تحت کنترل داریم. ما فقط می‌خواهیم مطمئن شویم که به رشد خود ادامه می‌دهیم و بیش از حد قیمت نمی‌زنیم. علاوه بر این، این شرکت همچنین گفت که با موجودی‌های بالاتری سروکار دارد که احتمالاً نیاز به تخفیف دارند.
انتهای پیام


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

نهاده هست، ولی نقدینگی نیست!

وظیفه نیروگاه تامین سوخت پاک نیست

قتل‌های ناموسی؛ خلأ قانون و فرهنگ

پوپولیسم و کوپنیسم

تاثیر فیلترینگ روی بازار سرمایه

چین و اقتصاد ایران

252 تن عسل در مسجدسلیمان تولید شد

اقتصاد دیجیتال؛ موتور محرک توسعه کشورها

توسعه بیمه با موتور دانش‌بنیان‌ها

اعاده حیثیت یورو مقابل دلار

تهران جای خالی روسیه در ایروان را پر می‌کند

آثار منفی رفتار پیمانکارانه با کارکنان

چشم بازار سهام به بودجه

بچه ببر بنگال: داستان توسعه بنگلادش

نمره قبولی وصول مالیات

عبور خودرو از چله واردات

دوپینگ پاییزی در بازار مسکن

دولت مخالف قیمت‌گذاری دستوری

نقاط قوت برنامه هفتم

گفت و گوی انتقادی در بهارستان

نگاه سازمان استاندارد، شتاب‌بخشی به تولید و حذف دیوان‌سالاری زائد است

وزیر میراث‌فرهنگی: قاچاق یک نگرانی عمده برای کشورهای صاحب تمدن است

جرایم بیمه شخص ثالث بخشیده شد

استان مرکزی ظرفیت‌های خوبی جهت ارتقای مقیاس توسعه اقتصادی کشور دارد

بهره برداری از 2 چاه گازی جدید در فارس

© - www.fasletejarat.ir . All Rights Reserved.