وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی:
بهره‌برداری از پروژه هتل وکیل حاصل اعتماد به سرمایه‌گذاری است گردشگری

بهره‌برداری از پروژه هتل وکیل حاصل اعتماد به سرمایه‌گذاری است

  بزرگنمايي:

فصل تجارت - وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در آیین افتتاح هتل بوتیک وکیل کرمان گفت: یک سیاست درست در مصادیق مشخصی متجلی می‌شود، بهره‌برداری از کاروانسرای وکیل یکی از مصادیقی‌ست که ما را مطمئن می‌کند که سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تاریخی تصمیمی درست بوده و باید به تحقق برسد.

به گزارش فصل تجارت به نقل از وزارت میراث فرهنگی، عزت‌الله ضرغامی در آیین افتتاح هتل کاروانسرای وکیل گفت: در دهه هفتاد تصمیم درستی گرفته شد و آن هم قرار گرفتن ابنیه تاریخی در اختیار بخش خصوصی و با نظارت میراث‌فرهنگی بود.
بعضی از این واگذاری پروژه‌ها از نظر من موفق نبوده است اما بهره‌برداری از هتل کاروانسرای وکیل در این سطح ما را امیدوار می‌کند که این تصمیم درست بوده است.
ضرغامی افزود: انگیزه اصلی این نوع سرمایه‌گذاری عشق و علاقه به فرهنگ و میراث مردمی است در غیر این صورت راه برای کسب‌ درآمد وجود دارد.
وزیر میراث فرهنگی با اشاره به رشد بودجه اداره‌کل میراث فرهنگی در سال اخیر در دولت سیزدهم گفت: امسال بودجه اداره میراث فرهنگی کرمان 800 میلیارد تومان است که به اندازه کل بودجه وزارتخانه در سال گذشته است و فقط 90 میلیارد تومان در بخش صنایع‌دستی اختصاص داده شده است.


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

© - www.fasletejarat.ir . All Rights Reserved.