آگهی‌های استخدام دولتی و خصوصی با حقوق بالا در قم بازار

آگهی‌های استخدام دولتی و خصوصی با حقوق بالا در قم

  بزرگنمايي:

فصل تجارت - استان قم که مرکز آن شهر قم است، یکی از استان‌های مرکزی کشور محسوب می‌شود. دلایلی همچون نزدیکی به شهرهای صنعتی مانند تهران، اراک و اصفهان، شاهراه رابط بودن میان استان‌های جنوبی به شمالی و استان‌های شرقی به غربی، رونق صنعت گردشگری به‌ویژه گردشگری مذهبی و رواج صنایع دستی و سنتی باعث شده که این استان موقعیت ویژه‌ای داشته باشد. علاوه بر این، عوامل ذکر شده به رونق وضعیت اقتصادی این استان و مساعدتر شدن وضعیت اشتغال و استخدام قم در سال‌های اخیر کمک کرده است.

در این مقاله به معرفی جدیدترین آگهی‌های استخدام دولتی و خصوصی با حقوق بالا در قم و بررسی شرایط استخدام آن‌ها خواهیم پرداخت.

معرفی جدیدترین آگهی‌های استخدام قم در سال 1401

در سال‌های اخیر، سایت‌های استخدام و کاریابی معتبر، با درج آگهی استخدام موقعیت‌های شغلی گوناگون، زمینه مساعدی را برای معرفی فرصت‌های شغلی مختلف به کارجویان فراهم نموده‌اند. این آگهی های استخدامی، هر نوع قرارداد همکاری از جمله قرارداد تمام وقت، پاره وقت، پروژه‌ای و دورکاری را پوشش می‌دهند. در ادامه به تعدادی از جدیدترین آگهی‌های استخدام استان قم اشاره خواهیم کرد. اما شما می‌توانید برای استفاده از رزومه ساز رایگان و مشاهده یکجای آگهی‌های کار در قم با حقوق بالا از این صفحه دیدن کنید: https://jobvision.ir/jobs/category/in-all-cities-of-ghom

استخدام کارشناس حسابداری آقا در شرکت کیمیا پلی‌استر قم

شرکت پلی‌استر قم به یک کارشناس حسابداری آقا در محدوده سنی بین 24 تا 35 سال سن و دارای 2 سال سابقه کار در گروه شغلی مشابه نیاز دارد. از جمله مزایا و تسهیلات این شغل می‌توان به بیمه درمان تکمیلی، وام و بسته‌ها و هدایای مناسبتی اشاره کرد. این شرکت برای موقعیت شغلی مطرح شده با قرارداد تمام وقت، حقوقی بین 12 تا 15 میلیون در نظر گرفته است.

استخدام مهندس عمران در شرکت صنعتی معدنی پویش زاگرس کان

یکی دیگر از آگهی‌های استخدام قم، مربوط به شرکت صنعتی معدنی پویش زاگرس کان است. این شرکت به دنبال استخدام مهندس عمران آقا بین 27 تا 37 سال با 2 سال سابقه کار در گروه شغلی مشابه است. فرد موردنظر باید دارای مدرک نظام‌مهندسی در اجرا، آشنا به جزئیات فنی و مقررات ملی ساختمان، مسلط به نرم‌افزار اتوکد دوبعدی و سه‌بعدی و مسلط به متره و برآورد و صورت وضعیت باشد.

شرکت مذکور برای این موقعیت شغلی تمام‌وقت، حقوقی بین 10 تا 12 میلیون تومان در نظر گرفته است.

استخدام مدیر شعبه در بانک آینده

بانک آینده به یک خانم یا آقای بالای 30 سال، دارای مدرک کارشناسی مدیریت، بازرگانی یا کسب و کار با 5 سال سابقه کار در گروه شغلی مشابه نیاز دارد. فرد موردنظر برای این موقعیت شغلی تمام‌وقت، باید دارای سابقه مدیریتی بوده و ترجیحا ساکن قم باشد.

استخدام کارمند خانم در مرکز هواپیمایی، جهانگردی و تورهای گردشگری

یکی دیگر از فرصت‌های شغلی استخدام قم مربوط به مرکز هواپیمایی، جهانگردی و تورهای گردشگری است. این مرکز در نظر دارد برای موقعیت شغلی کارمند هواپیمایی و جهانگردی، خانمی در محدوده سنی بین 18 تا 35 سال استخدام کند. این فرد باید دارای روابط عمومی بالا و فن بیان قوی باشد.

این مرکز هواپیمایی برای موقعیت شغلی ذکر شده، حقوقی بین 8 تا 10 میلیون در نظر گرفته است. از جمله مزایا و تسهیلات این کار تمام‌وقت نیز می‌توان به بیمه درمان تکمیلی، وام، پاداش، کمک‌هزینه دوره آموزشی، تسهیلات تفریحی و گردشگری و بسته‌ها و هدایای مناسبتی اشاره کرد.

استخدام کارشناس فروش و بازاریابی در شرکت توسعه صنایع رضا

شرکت توسعه صنایع رضا به دنبال استخدام کارشناس فروش و بازاریابی در محدوده سنی بین 25 تا 35 سال سن، دارای مدرک کاردانی مدیریت، بازرگانی یا کسب و کار با 2 سال سابقه کار در گروه شغلی مشابه است. فرد موردنظر باید دارای روابط عمومی بالا و فن بیان مناسب باشد. این شرکت برای موقعیت شغلی کارشناس فروش و بازاریابی، حقوقی بین 8 تا 10 میلیون در نظر گرفته است.

استخدام مدیر پروژه - آقا در شرکت دیبا الیاف آرین

یکی دیگر از آگهی‌های استخدام قم مربوط به شرکت دیبا الیاف آرین است. این شرکت برای استخدام مدیر پروژه به دنبال آقایی در محدوده سنی بین 30 تا 40 سال، دارای مدرک کارشناسی در یکی از رشته‌های مهندسی صنایع، مهندسی شیمی، مهندسی پلیمر، مدیریت، بازرگانی، کسب و کار یا ارشد مهندسی نساجی است. فرد موردنظر باید دارای 5 سال سابقه کار در گروه شغلی مشابه باشد و سابقه مدیریتی نیز داشته باشد.

شرکت دیبا الیاف آرین برای این موقعیت شغلی، حقوقی بین 20 تا 25 میلیون تومان در نظر گرفته است.

استخدام کارگر ساده آقا در شرکت زنبورداران

شرکت زنبورداران برای کار در کارگاه عصاری و تهیه آرد کنجد به جذب و استخدام تعدادی کارگر ساده آقا در محدوده سنی بین 19 تا 37 سال با یک سال سابقه کار، نیاز دارد. این شرکت برای موقعیت شغلی مذکور، حقوقی بین 5 تا 6 میلیون تومان در نظر گرفته است.

استخدام کارمند اداری خانم در شرکت بهران پترو صنعت مهام

یکی دیگر از فرصت‌های شغلی استخدام قم، مربوط به شرکت بهران پترو صنعت مهام است. این شرکت در نظر دارد جهت تکمیل کادر اداری، خانمی در محدوده سنی بین 20 تا 35 سال سن، دارای مدرک دیپلم و آشنا به امور اداری را استخدام کند. این شرکت برای کار پاره وقت مذکور، حقوقی بین 6 تا 8 میلیون تومان در نظر گرفته است.

استخدام کارشناس بهداشت حرفه‌ای در شرکت سامان پویش تامین

شرکت سامان پویش تامین به دنبال استخدام یک کارشناس بهداشت حرفه‌ای در محدوده سنی بین 25 تا 38 سال سن، دارای مدرک کارشناسی ایمنی یا محیط‌زیست با حداقل 3 سال سابقه کار در گروه شغلی مرتبط است. فرد موردنظر باید با کمک‌های اولیه و قوانین ایمنی و بهداشت، آشنایی داشته باشد.

این شرکت برای موقعیت شغلی مطرح شده، حقوقی بین 12 تا 15 میلیون تومان در نظر گرفته است.

استخدام مدیر تامین و تدارکات در شرکت توسعه صنایع رضا

یکی دیگر از آگهی‌های استخدام قم مربوط به شرکت توسعه صنایع رضا است. این شرکت به جذب و استخدام مدیر تامین و تدارکات (ترجیحا آقا) در محدوده سنی بین 30 تا 40 سال، دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت، بازرگانی یا کسب‌وکار با 7 سال سابقه کار در گروه شغلی مشابه نیاز دارد.

شرکت توسعه صنایع رضا برای این موقعیت شغلی، حقوقی بین 20 تا 25 میلیون تومان در نظر گرفته است.

جمع‌بندی و سخن پایانی

در این مقاله به معرفی تعدادی از جدیدترین آگهی‌های استخدام قم و بررسی شرایط استخدام هر یک از آن‌ها پرداختیم. همان‌طور که مشاهده کردید، بسیاری از شرکت‌های دولتی و خصوصی استان قم برای موقعیت‌های شغلی گوناگون به دنبال جذب و استخدام نیرو به‌صورت پاره وقت، تمام‌وقت یا پروژه‌ای هستند. به همین دلیل، کارجویان می‌توانند با جستجو در سایت استخدام قم و داشتن پشتکار، به شغل دلخواه خود با حقوقی بالا، دست پیدا کنند.


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

کاهش 17 هزار واحدی شاخص بورس تهران

اصلاح قیمت خودرو طبق فرمول سازمان حمایت/ فروش سامانه ای خودروها

موضع شورای عالی بورس در مورد دستورالعمل خودرویی شورای رقابت

چرا تعاونی‌های تولیدی گره‌گشای اشتغال هستند؟

اتصال همه روستاهای مناطق زلزله زده خوی به اینترنت پرسرعت

تامین امنیت غذایی؛ رسالت وزارت جهاد کشاورزی

کاتالیست‌های ایرانی به کاتالیست‌های اروپایی تنه زده‌اند

ظرفیت 120 میلیون تنی فرآوری محصولات کشاورزی در ایران

اهدای مسکن رایگان به پنج‌قلوهای تازه متولد شده

رشد 2.5 برابری مساحت گلخانه‌‎های کشور

علیزاده: احتمالا از شورای رقابت به دیوان عالی کشور شکایت می‌کنیم

پایش سطح سبز کشور

سبد معیشت کارگران را عادلانه محاسبه کنیم

حمایت صندوق تعاون روستایی برای تامین سرمایه در گردش

5 قلوهای تازه متولد شده گنبدی صاحب خانه می‌شوند

افزایش ظرفیت عملکرد بنادر کشور از 19 به 270 میلیون تن

محصولات لبنی شرکت‌های پگاه ارومیه و تبریز برای زلزله‌زدگان خوی ارسال شد

تخصیص 35 میلیارد تومان ردیف اعتباری برای حفاظت از خاک کشاورزی

عرضه خودرو در بورس کالا متوقف می‌شود؟

پیش‌بینی شناسایی 24 همت دارایی برای مولدسازی/ شناسایی 6 هزار موعد جدید که مالیات نمی‌دادند

زارع:‌ جریمه جمع نکردن گازهای فلر مشخص شد

تیک طلایی توییتر برای کسب و کارها 1000 دلار آب می‌خورد

لزوم استفاده از توانمندی‌ بخش خصوصی در اجرای طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت

افت 17 هزار واحدی شاخص بورس

رتبه بندی خودروها برای تعیین قیمت/ فروش خودرو از طریق سامانه

© - www.fasletejarat.ir . All Rights Reserved.