دیجیتال

افزایش هنگفت ارزش بیت‌کوین در پیش است؟

فصل تجارت - سرمایه‌گذاران سراسر جهان مشتاقانه منتظر هاوینگ (رویداد نصف شدن) آینده بیت‌کوین هستند. انتظار می‌رود این رویداد، رالی صعودی قابل توجهی ایجاد کند که ناشی از عدم تعادل فزاینده بین عرضه و تقاضا خواهد بود.

بازار ارزهای مجازی مثبت شد

فصل تجارت - در معاملات امروز بازار ارزهای مجازی شاهد سبز شدن نسبی بازار بودیم و قیمت بیت کوین هم رشد 1 درصدی داشت.

10 اشتباه رایج معامله گران فارکس

فصل تجارت - یکی از دلایل عدم موفقیت معامله گران اشتباهات رایجی بوده که در هر معامله تکرار می کنند. با ما همراه باشید تا به بررسی 10 اشتباه رایج معامله گران فارکس بپردازیم.

آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان

فصل تجارت - در حال حاضر بر اساس آخرین داده‌ها، هاوینگ (نصف شدن) بیت‌کوین 85 درصد کامل شده است؛ در همین حال، عرضه توسط دارندگان بلندمدت (LTH) نزدیک به بالاترین حد خود (ATH) است که در چرخه‌های پیشین، این مورد، نشانه‌ای از مجاورت یک پایین کلان و به دنبال آن فاز اولیه یک چرخه جدید بود.

بیت‌کوین به سمت صعود می‌رود؟

فصل تجارت - نزدیک شدن قیمت بیت‌کوین به بالای 27 هزار و 500 دلار می‌تواند باعث افزایش بالاتر شود.

بیت کوین زیر 25 هزار و 800 دلار

فصل تجارت - در معاملات ساعات گذشته بازار جهانی، قیمت بیت کوین کمی کاهش یافت و اکنون زیر 25 هزار و 800 دلار در حال معامله است.

ثبت رکوردی جدید از بیت‌کوین

فصل تجارت - بیت‌کوین در میان نوسانات 26 هزار دلاری به بالاترین حد خود با بیش از 500 هزار آدرس جدید روزانه رسید.

فدرال رزرو افت بیت‌کوین را رقم زد

فصل تجارت - بیت‌کوین در جلسه معاملاتی 24 ساعته روز گذشته خود حدود دو درصد کاهش یافت و تمام سودهای کسب شده روز پنج‌شنبه را پس از گزارش جی پی مورگان در مورد بررسی توکن‌های سپرده مبتنی بر بلاک چین به‌عنوان راه‌حلی بهتر برای تراکنش‌های فرامرزی را بازگرداند.

قیمت بیت کوین باز هم عقب‌نشینی کرد

فصل تجارت - در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی، قیمت بیت کوین 0.2 درصد کاهش یافت و محدوده 25 هزار و 900 دلاری را از دست داد.

بیت کوین همچنان زیر 26 هزار دلار

فصل تجارت - باوجود افزایش نسبی قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته، اما قیمت این ارز هنوز زیر 26 هزار دلار است.

بیت‌کوین صعود کرد

فصل تجارت - بیت‌کوین بر اساس حکم جدید در مورد صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین به میزان 6 درصد جهش کرد.

بازار استخراج بیت‌کوین کساد شد

فصل تجارت - قیمت هش که یکی از معیارهای درآمد استخراج بیت‌کوین بوده، با رکود قیمت بزرگترین دارایی دیجیتالی، نزدیک رکورد پایینی قرار دارد.

پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین تا دهه آینده

فصل تجارت - چت بات جی پی تی، مبتنی بر هوش مصنوعی که توسط OpenAI توسعه یافته، اعدادی را برای قیمت بیت کوین در چند دهه آینده در نظر گرفته که این ارقام بیانگر صعود بیت‌کوین هستند.

ریزش قیمت بیت‌کوین به پایان رسید؟

فصل تجارت - بیت‌کوین (BTC) و سایر دارایی‌های دیجیتالی پیشرو در بازار، از هفته گذشته، دچار افت شدید شدند و این ریزش موجب شده است بیشتر آنها درصد قابل توجهی از ارزش خود را از دست بدهند.

تجربه «دمو ترید» اکسکوینو با 10 هزار تتر مجازی؛ مجازی ترید کن، واقعی حرفه‌ای شو!

فصل تجارت - پلتفرم رمزارزی اکسکوینو با رونمایی از دمو ترید (بازار آزمایشی)، این امکان را فراهم کرده تا علاقه‌مندان به ترید بتوانند به‌سادگی و بدون هیچ هزینه‌ای، به یک حرفه‌ای تبدیل شوند.

© - www.fasletejarat.ir . All Rights Reserved.