مسکن

تک رقمی شدن رشد قیمت مسکن در تهران پس از 78 ماه

فصل تجارت - مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: در دولت سیزدهم رشد تورم نقطه به نقطه در تهران کاهش یافته و طبق گزارش بانک مرکزی پس‌از 78 ماه، رشد 2 رقمی قیمت مسکن در پایتخت تک رقمی شد.

قیمت نماشویی ساختمان در تهران

فصل تجارت - نماشویی ساختمان به منظور حفظ زیبایی، افزایش عمر مفید نما و جلوگیری از آسیب‌ های ناشی از آلودگی و شرایط جوی انجام می‌ شود. در زیر چند روش رایج برای نماشویی ساختمان ذکر شده است.

رشد 14.1 درصدی معاملات مسکن در خرداد امسال نسبت به سال گذشته

فصل تجارت - بانک مرکزی اعلام کرد: گزارش تحولات بازار مسکن شهر تهران حاکی از افزایش 14.1 درصدی تعداد آپارتمان‌های معامله شده در تهران در خردادماه سال 1403 نسبت به دوره مشابه سال گذشته است.

جدول افزایش مجاز اجاره‌بها در 31 استان

فصل تجارت - بنابر اعلام وزارت راه و شهرسازی، حداکثر افزایش مجاز اجاره‌بها برای سال جاری در 31 مرکز استان تعیین شده که این رقم برای شهر تهران 25 درصد خواهد بود.

وعده‌های زیبای مسکنی

فصل تجارت - اهدای زمین رایگان، فروش متری مسکن، ساخت یک میلیون خانه، احداث واحدهای استیجاری، واگذاری خانه 75 متری به زوج‌های جوان و استفاده از 2.5 میلیون مسکن خالی، شعارهای این روزهای نامزدها را تشکیل می‌دهد که برخی در حال اجراست، تعدادی بی‌نتیجه مانده، بعضی واقع‌بینانه است و برخی دیگر نسبتی با قوانین بالادستی ندارد.

بررسی مهم‌ترین مزایای کاشی پرسلان اسلب

فصل تجارت - یکی از جدیدترین فرایندهای ساخت کاشی، اسلب بوده که به معنای ورق یا قطعه است. تفاوت کاشی‌های اسلب با نوع معمولی به ابعاد آن‌ها برمی‌گردد؛ به گونه‌ای که نمونه‌های اسلب اندازه بزرگ‌تری دارند. استفاده از کاشی پرسلان اسلب می‌تواند فضایی یکپارچه و خیره‌کننده را ایجاد کند.

© - www.fasletejarat.ir . All Rights Reserved.