مسکن

نرخ خرید در بازار مسکن تهران؛ مسکن در این منطقه40 میلیون تومان!

فصل تجارت - جدیدترین قیمت واحدهای مسکونی در منطقه 15 تهران منتشر شد؛ براساس اطلاعات میدانی برای خرید یک واحد 65 متری نوساز باید حداقل 2میلیارد و 600 میلیون تومان سرمایه داشته باشید.

رهن یک واحد 67 متری در منطقه 14، 660 میلیون تومان ناقابل +جدول

فصل تجارت - جدیدترین قیمت رهن و اجاره واحدهای مسکونی در منطقه 14 تهران و براساس اطلاعات میدانی نشان می‌دهد که برای رهن یک واحد 67 متری در این منطقه حدود 660 میلیون تومان پول لازم است.

خرید یک واحد 65 متری در منطقه 14 با 2 میلیارد تومان + جدول

فصل تجارت - جدیدترین قیمت واحدهای مسکونی در منطقه 14 تهران منتشر شد به طوری که براساس اطلاعات میدانی برای خرید یک واحد 65 متری در محله اتابک، حداقل باید 2 میلیارد و 270 میلیون تومان هزینه کرد.

بازار مسکن از تورم سنگین مصون ماند

فصل تجارت - متغیرهای موثر بر بازار مسکن در سال 1402 اثر کاهشی بر این بازار ایجاد کردند؛ از جمله این متغیرها انتظارات تورمی، برنامه ساخت چهار میلیون واحد نهضت ملی مسکن، مالیات خانه‌های خالی و لوکس، پرداخت وام 550 میلیون تومانی ساخت، برخورد با مشاوران املاک فاقد مجوز بود که باعث شد رشد قیمت خانه از حدود 66 درصد در سال 1401 به 46 درصد در سال 1402 کاهش یابد و در صورت ادامه‌ این روند می‌توان به بهبود بازار ملک در سال 1403 امیدوار بود.

بانک ها عامل اصلی گرانی مسکن

فصل تجارت - تراکم جمعیت و محدودشدن ساخت و ساز ها موجب شده تا قیمت مسکن در کلانشهر ها افزایش یابد.

عوامل اثر گذار بر بازار مسکن 1403

فصل تجارت - عضو هیات رییسه اتحادیه مشاوران املاک گفت: عوامل متعددی بر بازار مسکن در سال 1403 اثرگذار است که از جمله آن می‌توان به هزینه‌های ساخت، تعداد معاملات، فعالیت‌های سوداگرانه، نوسانات بازار ارز، بودجه دولت، تسهیلات بانکی، مالیات‌های حوزه مسکن، نرخ رشد نقدینگی و اثرات آن بر تورم عمومی اشاره کرد.

انواع سقف در بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

فصل تجارت - اگر قصد بازسازی حمام و سرویس بهداشتی منزل خود را دارید در این مقاله سعی کرده‌ایم تا سقف های مناسب برای این فضاها را به شما معرفی کنیم تا با توجه به بودجه و سلیقه خود بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

کاهش 11 درصدی تورم نقطه به نقطه آپارتمان‌های مسکونی تهران در دی‌ماه

فصل تجارت - در دی ماه ١٤٠٢ تورم نقطه به نقطه قیمت آپارتمان‌های مسکونی شهر تهران به عدد ٤٦,٥ درصد رسیده است. تورم نقطه به نقطه این ماه در مقایسه با ماه قبل (٥٧.٥ درصد) ١١ واحد درصد کاهش داشته است.

خرید مسکن ایرانیان از ترکیه به حداقل رسید

فصل تجارت - تب خرید مسکن در ترکیه توسط ایرانیان با قوانین سختگیرانه، تورم بالا وچشم انداز ضعیف اقتصادی در این کشور به شدت کم شد و به کمترین میزان از سال 2018 تاکنون رسید.

راه های کاهش استرس هنگام جابجایی

فصل تجارت - در هر جابجایی، انتقال از یک محل به محل دیگر با خود تغییرات و چالش‌های فراوانی همراه است.

نگاهی به هزینه زندگی در استان های مختلف کانادا

فصل تجارت - هزینه‌های زندگی در کانادا در استان‌های مختلف، متفاوت است و هزینه زندگی در استان‌های مختلف کانادا نیز به شهر یا محله انتخابی در آن استان و سبک زندگی، عادات و انتظارات شما بستگی دارد.

آگهی ها

  • تریبون مردم
  • خبرنگار افتخاری و شهروند خبرنگار
  • رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری فصل تجارت

© - www.fasletejarat.ir . All Rights Reserved.