طلا و ارز

کاهش قیمت یورو و ثبات نسبی طلا

فصل تجارت - نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم و قیمت هر گرم طلای 18 عیار امروز و در مرکز مبادله ایران اعلام شد. در این میان نرخ یورو به صورت اسکناس و حواله کاهش یافت و قیمت اعلامی برای هر گرم طلای 18 عیار با ثبات نسبی همراه بود.

پرواز دلار مانع اوج‌گیری طلا شد

فصل تجارت - قیمت طلا امروز (پنجشنبه) در بازه محدودی معامله شد زیرا سرمایه‌گذاران منتظر تحولات بیشتر مذاکرات طولانی‌مدت سقف بدهی بودند، البته تقویت دلار مانع از پیشرفت شد.

قیمت طلای جهانی کاهش یافت

فصل تجارت - با تقویت ارزش دلار و اوراق قرضه خزانه‌داری آمریکا، قیمت طلا ی جهانی در معاملات امروز 4 دلار کاهش یافت.

طلای جهانی بیش از 9 دلار گران شد

فصل تجارت - قیمت طلا به علت ارزان شدن دلار و بن‌بست ایجاد شده در مورد سقف بدهی آمریکا افزایش یافت و اونس جهانی به 2020.23 دلار رسید.

قیمت طلای جهانی افزایشی شد

فصل تجارت - قیمت طلا امروز (دوشنبه) با کاهش ارزش دلار افزایش یافت، در حالی که سرمایه‌گذاران منتظر اطلاعات تورم آمریکا در این هفته بودند که می‌تواند بر موضع سیاست پولی فدرال رزرو تأثیر بگذارد.

روبل رکورد زد

فصل تجارت - یورو و دلار در برابر روبل یک درصد کاهش یافتند.

قیمت انواع ارز و طلا اعلام شد

فصل تجارت - نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم و قیمت هر گرم طلای 18 عیار در مرکز مبادله ایران کشف و اعلام شد.

قیمت اسکناس و حواله یورو کاهش یافت

فصل تجارت - نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم قیمت هر گرم طلای 18 عیار در مرکز مبادله ایران کشف و اعلام شد و قیمت اسکناس و حواله یورو نسبت به روزهای گذشته کاهش یافت.

دلار وارد کانال 53 هزار تومان شد

فصل تجارت - روند نزولی دلار در بازارهای غیر رسمی روز چهارشنبه با شدت بیشتری ادامه یافت و این ارز طی 2 ساعت ابتدایی معاملات، کانال 54 هزار تومانی را ترک کرد.

صعود دلار جهانی

فصل تجارت - دلار در حالی صعود کرده است که معامله‌گران انتظار افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو را دارند.

طلا در بازار جهانی بالاتر می‌رود؟

فصل تجارت - قیمت طلا در بازار جهانی در روز جمعه و پیش از تعطیلی بازار با تقویت ارزش دلار در آستانه انتشار آمارهای تورم در ایالات‌متحده کاهش یافت، اما آشفتگی‌های اقتصادی برای دومین افزایش ماهانه متوالی، طلا را به عنوان پناهگاه امن نگه داشت.

خبر خوش قیمتی برای بازار سکه و طلا

فصل تجارت - یک کارشناس و تحلیل‌گر بازار سکه و طلا، با اشاره به تغییرات افزایشی بهای سکه و طلا در یک هفته اخیر، دلیل اصلی این روند صعودی را افزایش قیمت طلا در بازارهای جهانی دانست اما پیش‌بینی کرد که این قیمت‌ها تعدیل خواهد شد.

© - www.fasletejarat.ir . All Rights Reserved.