طلا و ارز

فراز طلا و فرود دلار جهانی از اوج

فصل تجارت - قیمت جهانی طلا در روز جمعه و پیش از تعطیلی بازار به دلیل کاهش اندک دلار و بازده اوراق قرضه افزایش یافت، زیرا سرمایه‌گذاران همچنان نسبت به موضع جنگ طلبانه فدرال رزرو چشم‌انداز ضعیفی داشتند.

طلای جهانی به قله نزدیک شد

فصل تجارت - قیمت طلا امروز(چهارشنبه) نزدیک به بالاترین سطح خود در سه هفته گذشته در نوسان بود زیرا سرمایه‌گذاران در واکنش به نتایج ضعیف اقتصادی، شروط افزایش بیشتر نرخ بهره در ایالات‌متحده را متوقف کردند و داده‌های بیشتری در این هفته برای تجزیه ‌و تحلیل چشم انداز مورد بررسی قرار گرفت.

بازار طلا در انتظار آمارهای اقتصادی آمریکا

فصل تجارت - قیمت طلا در معاملات امروز چندان تغییر نکرد، زیرا سرمایه‌گذاران در انتظار انبوهی از آمارهای اقتصادی آمریکا هستند که در این هفته منتشر می‌شود و روند تورم و بازار کار را مشخص می‌کند.

طلای جهانی کاهشی به تعطیلات رفت!

فصل تجارت - قیمت طلا روز جمعه و پیش از تعطیلی بازار کاهش یافت زیرا جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، راه را برای افزایش بیشتر نرخ بهره باز گذاشت.

طلای جهانی نفس راحتی کشید

فصل تجارت - طلا امروز(چهارشنبه) افزایش یافت زیرا کاهش اندک دلار آمریکا و بازدهی خزانه داری به تثبیت طلا در نزدیکی سطح کلیدی 1900 دلار کمک کرد زیرا سرمایه‌گذاران منتظر گزارش بانک‌های مرکزی بزرگ در مورد مسیر نرخ بهره هستند.

© - www.fasletejarat.ir . All Rights Reserved.