تفاوت بین کولر گازی تک فاز و سه فاز چیست؟
یکشنبه ۵ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۶:۰۲
 

اجاره کولر گازی ایستاده شرکت سرمابخش

فصل تجارت - در این مقاله قصد داریم راجب تفاوت بین کولر گازی تک فاز و سه فاز صحبت کنیم، همین طور با ویژگیهای اجاره کولر گازی ایستاده تک فاز و سه فاز آشنا می شویم.در حال حاضر در اجاره کولر گازی ایستاده نوع برقی که مصرف می شود به دودسته ته تکفاز و سهفاز تقسیم می شود.به همین جهت موضوع این فرق در نوع برق مصرفی آنها موجب اختلاف های دیگری در کولرهای گازی شده است.برای این که درباره تفاوت کولرگازی تک فاز و سه فاز صحبت کنیم، خوب است تا با مزایای هر کدام به طور کلی آشنا شوید و با اطلاع از این مزایا و نکات مهم اقدام به اجاره کولر گازی ایستاده کنید.

اجاره کولر گازی سه فاز شرکت سرمابخش چه مزایایی دارد؟

کولر گازی سه فاز بسیار نیرومند تر بوده و کارایی خوبی در سرمایش فضاهای بزرگ دارد. همچنین قیمت اجاره کولر گازیهای سه فاز به علت ساختار و راه اندازی سخت آن بیشتر است. به دلیل انتقال حرارت، کولر سه فاز، از انتقال حرارت بیشتری برخوردار هستند و برای محیطهایی که فضای بزرگی دارند، بسیار مناسب است. نکته مهمی که خوب است بدانیم مصرف برق کولر گازی سهفاز بیشتر از سایر کولرها است و دلیل آن ساختار پیچیدهتر و کارایی بیشتر آن در محیطهای بزرگ و با متراژ بالا است.

اجاره کولر گازی تک فاز شرکت سرمابخش چه کاربردی دارد؟

لازم به ذکر است، کولرهای تک فاز از قدرت کمتری نسبت به کولرهای سه فاز برخوردارند و در نتیجه برای فضاهای بزرگ گزینه خوبی نیستند. همینطوراز لحاظ قیمت اجاره ارزانتر هستند و از نظر مقدار انتقال گرمایش یا سرمایش در این کولر ها، کمتر از کولر سه فاز است. نگهداری از کولر تک فاز نسبت به سه فاز آسانتر است و در نهایت قیمت اجاره و تعمیر آن کمتر خواهد بود.

فرق بین اجاره کوار گازی تک فاز و سه فاز در چیست؟

در صورتی که اطلاع ندارید اختلاف یا فرق کولر گازی تک فاز و سه فاز چیست این مقاله را به خوبی بخوانید چون هدف شرکت سرمابخش این است تا توضیحات کاملی به مشتریان عزیز بدهد، که از تفاوتهایی نظیر نوع برق ورودی، ظرفیت کولر گازی، قدرت و کارایی، هزینه نصب و…. مطلع باشید.

اختلاف ظرفیت در کولر گازی

به صورت کلی کولر گازیهایی 48000 که اینورتر نیستند هم به صورت تک فاز و هم سه فاز ساخته مش شوند، ولی اگر کولر گازی ظرفیت بیش از 48000 داشته باشد فقط سه فاز خواهد بود. ازتفاوت های اساسی بین اجاره کولر گازی تک فاز و سه فاز، میتوان به ظرفیت آنها اشاره نمود.برق مصرفی در همهی کولر گازیهای اینورتر که 80000 ظرفیت دارد تک فاز است.

برق ورودی در کولر گازی

نوع برق وارد شده به اجاره کولر گازی، باعث اختلاف در آنها میشود. به صورت کلی برق ورودی به کولرهای گازی تک فاز 220 ولت و برق ورودی به کولر گازیهای سه فاز 400 ولت می باشد.

مقدار قدرت و کارایی کولر گازی

همانطور که در اول مطلب اشاره کردیم کولر گازی تک فاز کارایی و قدرت کمتری نسبت به کولر گازی سه فاز دارد و در نتیجه برای مکانهای به نسبت کوچتر مناسب است؛ اما از کولر گازیهای سه فاز که قدرت و کارایی بیشتری دارند میتوانید در مکانهای بزرگ و متراژ بالا برای گرم یا سرد کردن محیط استفاده کنید.

ساختار در کولر های گازی

همانطور که گفته شد کولر گازی سه فاز ساختاری بسیار پیچیدهتری در مقایسه با کولر گازی تک فاز دارند و در نتیجه کولر گازیهای سه فاز نگهداری بیشتری نیاز دارند. هزینه اجاره کولر گازی سه فاز بالاتر از هزینه خرید کولر گازی تک فاز است.

حالت نصب در کولر گازی

نصب و اجاره کولر گازی سه فاز بیشتر برای مکانهای بزرگ، اداری، تجاری توصیه میشود اما از کولر گازیهای تک فاز میتوانید در فضاهای کوچکتر استفاده کنید. جهت نصب کولر گازی سه فاز، به کناور سه فاز احتیاج دارید.

جمع بندی برای اجاره کولر گازی

اگر قصد اجاره کولر گازی را دارید و بین انتخاب کولر گازی تک فاز یا سه فاز سر دو راهی مانده اید باید بگوییم که با آشنایی کامل و مقایسه کولرگازی تک فاز و سه فاز میتوانید تصمیم نهایی را به راحتی بگیرید و برای این انتخاب به این چند نکته توجه کنید: نخست در نظر بگیرید برای چه مکانی قصد اجاره کولر را دارید به طور واضح تر اگر برای مکان های کوچک تر و یا متوسط میخواهید آن را اجاره کنید، پیشنهاد ما اجاره کولرهای گازی تک فاز است و بر عکس در فضاهای بزرگ و اداری از کولر گازی سه فاز بهره ببرید.مقدار هزینه ای که برای اجاره کولر در نظر دارید؛ زیرا هزینه کولر

ارتباط با شرکت سرمابخش

شرکت سرمابخش با بیش از 10 سال سابقه درخشان در حوزه اجاره کولر گازی و بخاری فضای باز و تجهیزات نمایشگاهی به مشتریان خود اثبات کرده است که در هر زمان و مکان، تجهیزات ارسال شده از بالاترین کیفیت برخوردار بوده، همچنین با درنظرگرفتن بازار رقابتی مناسبترین و منصفانهترین قیمت را برای شما عزیزان در نظر گرفته است، زیرا برای ما مهم هستید. از دیگر خدمات مهم این شرکت میتوان به اجاره چادر و داربست، نصب و راهاندازی آن جهت برگزاری نمایشگاهها، مجالس جشن عروسی و مراسم عزاداری اشاره کرد که تمامی خدمات دراسرعوقت و فقط با یک تماس تلفنی انجام میشود.در نظر داشته باشید تمامی تجهیزات شرکت مثل اجاره کولر گازی ایستاده، هنگام تحویل به مشتریان عزیز نخست تست سلامت می شوند و که با خیالی آسوده از آن استفاده کنید.https://www.fasletejarat.com/Fa/News/697622/تفاوت-بین-کولر-گازی-تک-فاز-و-سه-فاز-چیست؟
بستن   چاپ