مسیرهای گردشگری دریایی و قیمت شناورها در نوروز کار و تعاون

مسیرهای گردشگری دریایی و قیمت شناورها در نوروز

  بزرگنمايي:

فصل تجارت - مسیرهای گردشگری دریایی همراه با قیمت‌های تعیین شده شناورها جهت اطلاع مسافران در بنادر شمالی و جنوبی کشور اعلام شد.

از سال گذشته گردشگری دریایی جای خود را بین خانواده‌های ایرانی باز کرده است. کسانی که این نوع گردشگری را تجربه کرده‌اند می‌دانند که چه لذتی انتظارشان را می‌کشد.
درست است که گردشگری دریایی ایران، جوان است و راه طولانی برای رسیدن به سایر کشورهایی دارد که از سال‌های گذشته به این نوع گردشگری پرداخته‌اند، اما با برنامه‌ریزی، فرهنگ سازی و ایجاد تنوع می‌توان از خیلی از کشورها پیشی گرفت چرا که ایران در این حوزه پتانسیل‌های دارد که کشورهای همسایه از آن برخوردار نیستند.
مسافران بوشهر
مسافران استان بوشهر می‌توانند از مسیرهای دریایی بوشهر - خارگ و خارگ - گناوه به عنوان مسیر گردشگری استفاده کنند. مسیر گردشگری دریایی بوشهر - خارگ با ظرفیت کلی 308 نفر که هزینه بلیت آن برای بومی‌های خارک 15 هزار تومان و برای غیر بومیان 26 هزار تومان تعیین شده در ایام نوروز فعال خواهد بود و مسیر گردشگری دریایی خارک - گناوه نیز با ظرفیت کلی 273 نفر و هزینه بلیت 18 هزار تومانی برای بومیان خارگ و غیربومی‌ها به عنوان یکی دیگر از مسیرهای گردشگری دریایی در نوروز 1398 برای مسافران در دسترس خواهد بود.
مسافران هرمزگان
مسافران هرمزگان می‌توانند در ابوموسی، آفتاب، تیاب ، جاسک، چارک، خمیر، سیری، شارجه، باهنر، حقانی، قشم ( پهل ، زاکری لافت )، کیش، لارک ، لنگه، و هرمز از مسیرهای دریایی به منظور گردشگری استفاده کنند. در مجموع ظرفیت کلی برای گردشگران دریایی در این استان بیش از 109 شناور است و هزینه بلیت آن از 18 هزار تومان به بالا نرخ‌گذاری شده است.
مسافران گلستان
مسافران استان گلستان می‌توانند در بنادر گز و ترکمن از مسیرهای گردشگری دریایی استفاده کنند. ظرفیت کلی برای گردشگران دریایی در این بنادر معادل 53 نفر است و هزینه بلیت 60 هزار تومان تعیین شده است.
مسافران مازندران
آن‌هایی که در ایام نوروز به استان مازندران سفر می‌کنند باید بدانند بنادر امیرآباد، نوشهر و رامسر از مسیرهای گردشگری دریایی بهره‌مند هستند و این در حالی است که ظرفیت کلی در این مسیرها معادل 1200 قایق تفریحی بوده و هزینه بلیت نیز به صورت توافقی اخذ می‌شود.
مسافران گیلان
مسافرانی که به استان گیلان سفر کرده‌اند می‌توانند در بنادر آستارا و انزلی با ظرفیت کلی حدود 1000 هزار قایق و هزینه بلیت توافقی، از مسیرهای گردشگری مربوطه بهره‌مند شوند.
مسافران خوزستان
در مسیرهای تعریف شده آبادان، بندر امام خمینی (ره)، خرمشهر، کویت و جزیره مینو که دارای شناورهای لندینگ‌ کرافت و کشتی مسافری هستند، مسافران نوروزی می‌توانند با هزینه 40 هزار تومان به بالا به گردشگری دریایی بپردازند.
سیستان و بلوچستان
در استان سیستان بلوچستان نیز مسافران می‌توانند در بندر چابهار با ظرفیت کلی 1000 قایق تفریحی و هزینه بلیت توافقی در ایام نوروز گردشگری دریایی باشند.
انتهای پیامارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

دفاع مقدس نمودار مجموعه ای از بالاترین افتخارات بشری است

بانک ها عامل کسب منفعت برای عده ای خاص و ایجاد تورم در اقتصاد

وعده قابل تامل شهردار تهران برای ایجاد 100 میدان و بازارچه میوه

وداع با بازیگر مولف

خودرو در پسا قرعه‌کشی

دیدار اسلامی و گروسی در وین

شایعه کودتا در چین

بورس در دام التهاب

شهرک‌های مسکونی در جنوب تهران ساخته می‌شود

اجتماع امت در انقلاب

علائم پاندمی رکود تورمی

بازگشت فاشیست‌ها

نسخه درمان اقتصاد ناامن

کارنامه نیمسال اول دلار

ابزار مدیران در عبور از بحران

دو مدل حکمرانی در بانک‌های مرکزی

افزایش تورم و تشدید وضعیت وخیم معیشتی مردم لیبی در سایه جنگ داخلی

تکاپوی آلمان برای زمستان؛ برلین و ابوظبی توافق گازی امضا کردند

توافق عراق، اردن، سوریه و لبنان برای افزایش سقف مبادلات تجاری و امنیت غذایی‌

آخرین وضعیت جوی مشهد مقدس/ کاهش دما تا 8 درجه در نوار شمالی کشور

فارس من‌| ابلاغ بخشنامه سراسری جلوگیری از تولید و عرضه پوشاک نامتعارف به اتحادیه‌ها ‌

محدودیت ترافیکی محورهای خراسان رضوی/ ترافیک سنگین در 2 جاده تهران-شمال

سخنگوی اردوغان: در حال مذاکره با اسرائیل برای انتقال گاز به اروپا هستیم

الخلیج اونلاین: امارات گاز یمن را طی معامله‌ای محرمانه به آلمان می‌فروشد

مصوبه شورای عالی بورس برای صندوق‌های دارا و پالایش یکم ابلاغ نشده است

فصل تجارت سایت خبری تحلیلی اقتصاد

© - www.fasletejarat.ir . All Rights Reserved.