محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی از 4 فرودین ماه تا پایان تعطیلات نوروز راه و شهرسازی

محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی از 4 فرودین ماه تا پایان تعطیلات نوروز

  بزرگنمايي:

فصل تجارت - مرکز مدیرت راه های کشور ممنوعیت تردد ترافیکی را از 4 فروردین ماه تا 16 فروردین ماه سال جاری را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی فارس، مرکز مدیریت راه های کشور بر اساس تصویرهای دریافتی از دوربین‌های نظارتی مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد در حال حاضر به استثنای محورهای مسدود و ممنوع مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است.
بر اساس اعلام این مرکز محور دیباج ـ‌گلوگاه واقع در استان مازندران از مورخ 28 فروردین 97 تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
همچنین محور بندر ترکمن ـ سه راهی یساقی واقع در استان گلستان نیز از 27 اسفند 97 به دلیل ایمنی کافی مسدود است.
محور آق ‌ قلا به عطا آباد و محور بابلسر به کیاکلا و همچنین محور آق ‌ قلا به گرگان و محور شاهرود ـ آزادشهر از مورخ 27 اسفند 97 تا اطلاع ثانوی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود هستند.
همچنین محور مواصلاتی بستان به چزابه در استان خوزستان و محور کوهرنگ ـ‌ مسجدسلیمان در استان چهارمحال و بختیاری نیز به دلیل نبود ایمنی کافی مسدودند .
این گزارش حاکی است با توجه به افزایش تردد و حجم فزاینده سفر در تعطیلات نوروزی سال 98، به منظور ارتقاء ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه محدودیت‌های و ممنوعیت‌های ترافیکی از روز شنبه 97.12.25 تا 98.1.17 به شرح زیر اجرا خواهد شد.
براین اساس عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراه‌ها و بزرگراه‌ها همچنین محورهای کرج ـ چالوس، هراز، فیروزکوه و سایر محورهایی که ضرورت ایجاب می‌کند ممنوع است. همچنین در تمامی محورهای برون‌شهری که در ایام فوق ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون نیز اعمال می‌شود که عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکرهای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی و یا دارای مجوز از پلیس راهور از این امر مستثنی هستند.
همچنین این گزارش حاکی است تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در تاریخ 13 فروردین 98 در همه محورهای برون‌شهری کشور ممنوع است.
بر اساس اطلاعیه سازمان راهداری کشور تردد انواع تریلر، کامیون، کامیونت در محور کرج ـ چالوس و بالعکس ممنوع است و همچنین تردد انواع وسایل نقلیه در این محور از ساعت 12 روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه، پنج‌شنبه و یکشنبه مورخ 28 و 29 اسفند ماه و همچنین 8 و 11 فروردین ماه 98 تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن ‌آباد به سمت کرج ممنوع است و با اعلام مأمورین پلیس راه مستقر در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 3 تاریخ‌های مذکور تا ساعت 2 بامداد روز بعد از میدان امیرکبیر کرج به سمت مرزن ‌آباد به صورت یکطرفه خواهد بود.
در این اطلاعیه آمده است تردد انواع وسایل نقلیه در محور کرج ـ چالوس از ساعت 12 روزهای یکشنبه، جمعه، پنج‌شنبه، جمعه و شنبه تاریخ‌های 4، 9، 15، 16 و 17 فروردین ماه تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن ‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه مستقر در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تاریخ‌های مذکور تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن ‌آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.
این گزارش حاکی است همچنین برا ی محور هراز نیز تردد انواع تریلر در محور هراز ممنوع است و تردد انواع کامیون و کامیونت از ساعت 12 ظهر روز سه‌شنبه 97.12.28 تا ساعت 24 روز شنبه سوم فروردین 98 و از ساعت 6 روز یکشنبه 4 فروردین 98 تا ساعت 24 روز دوشنبه 5 فروردین 98 و از ساعت 12 ظهر روز پنج‌شنبه 8 فروردین 98 تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 10 فروردین ماه و از ساعت 12 ظهر روز یکشنبه مورخ 11 فروردین 98 تا 22 روز شنبه 17 فروردین 98 از رودهن به آمل و بالعکس ممنوع می‌باشد.
همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 مورخ 28 اسفند 97 تا ساعت 2 بامداد روز بعد از آمل به رودهن ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه مستقر در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تاریخ مذکور تا ساعت 2 بامداد روز بعد از رودهن به آمل به صورت یکطرفه انجام خواهد شد.
این گزارش حاکی است همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای یکشنبه، جمعه، پنج‌شنبه و جمعه تاریخ‌های 4، 9، 15 و 16 فروردین 98 تا ساعت 2 بامداد روز بعد از رودهن به سمت آب‌ اسک ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه مستقر در محل تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت 2 بعدازظهر تاریخ‌های مذکور تا ساعت 2 بامداد روز بعد از آب‌ اسک تا رودهن به صورت یکطرفه خواهد بود.
این گزارش همچنین برای محور فیروزکوه اعلام کرده است، تردد انواع تریلر از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 تاریخ‌های 28، 29 اسفند و 8 فروردین ماه از مسیر جنوب به شمال تهران به فیروزکوه و قائم‌شهر ممنوع است و تردد همه تریلرها از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 تاریخ‌های 4، 15 و 16 فروردین از مسیر شمال به جنوب محورهای قائم‌شهر به فیروزکوه و تهران ممنوع است.
بر اساس اعلام پلیس راهور آزادراه کرج به قزوین نیز از ساعت 7 صبح تا 24 تاریخ‌های 4، 9 و 15 و 16 فروردین 98 ممنوع است و تردد انواع تریلر و کامیون‌ها در ساعت 7 تا 24 تاریخ‌های 9، 15 و 16 فروردین ماه در محور قدیم قزوین ـ رشت و بالعکس نیز ممنوع است.
بر اساس این گزارش، از ساعت 7 تا 24 تاریخ‌های 4 و 5 فروردین‌ماه و از ساعت 12 تا 24 تاریخ 11 فروردین و از ساعت 12 تا 24 تاریخ 14 و 16 فروردین تردد انواع تریلر و کامیون در محورهای قدیم ساوه، همدان و ساوه سفلچگان ممنوع است.
این گزارش اضافه می‌کند همچنین از ساعت 12 تا 24 تاریخ‌های 97.12.28 و 11 فروردین 98 و از ساعت 7 تا 24 تاریخ 4، 9، 15 و 16 فروردین تردد انواع تریلر و کامیون در محور اردبیل ـ آستارا، اردبیل ـ سرکم و بالعکس ممنوع است همچنین در محورهای آزادراهی و بزرگراهی مشهد ـ قوچان، مشهد ـ سبزوار، مشهد ـ تربیت‌حیدریه و بالعکس تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت 7 صبح تا 10 شب تاریخ‌های 4، 8، 9 و 14، 15 و 16 فروردین ماه ممنوع است .
تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت 7 تا 10 شب تاریخ‌های 4، 8، 9، 14، 15 و 16 در محور فاروج ـ شیروان، بجنورد، چمن‌بید و جنگل گلستان و بالعکس ممنوع است .
بر اساس این گزارش تردد انواع کامیون و تریلر در محور گلوگاه، گرگان، جنگل گلستان، چمن‌بید و بلعکس از ساعت 7 تا 10 تاریخ‌های 4، 8، 9، 14، 15 و 16 فروردین ماه ممنوع است.
تردد انواع تریلر و کامیون در محور دیهوک، راور و بالعکس و محور یزد ـ طبس، اصفهان ـ بیرجند، قائن و بالعکس و محورهای بانه، سقز، مریوان، سنندج و بالعکس در تاریخ‌های 4، 15 و 16 از ساعت 7 تا 10 شب مسدود است.
این گزارش اضافه می‌کند محورهای اصلی بوشهر تردد انواع کامیون‌های کمپرسی حامل سنگ و مصالح ساختمانی از ساعت 7 ، 25 اسفند ماه تا ساعت 24، 16 فروردین‌ماه ممنوع است.
همچنین برای محور بوشهر ـ شیراز و ایذه شهرکرد و بالعکس از ساعت 7 تا 24 تاریخ‌های 4، 12، 15 و 16 فروردین ماه ممنوعیت ترافیکی قائل شده است.
برای تردد همه اتوبوس‌های کاروان راهیان نور در محور ایذه، شهر کرد از تاریخ 25 اسفند 97 تا پایان 16 فروردین 98در این محور ممنوع بوده و مسیر اهواز،‌اندیمشک خرم‌آباد،‌الیگودرز، اصفهان شهرکرد به عنوان مسیر جایگزین تعیین شده است.
بر اساسا پلیس راهور محور جیرفت، بم، کرمان و بالعکس و محورهای اراک، قم، جاده قدیم تهران ـ قم و بالعکس و محور پل‌دخترـ‌اسلام‌آباد، پلدختر ـ اندیمشک و بالعکس و محورهای یاسوج، اصفهان، گچساران،‌نورآباد، بالعکس تردد انواع تریلر و کامیون در تاریخ‌های 14، 15 و 16 فروردین ماه از ساعت 7 تا 24 ممنوع است.
همچنین محور قدیم کاشان ـ قم، بندرعباس، حاجی‌آباد، سیرجان و بالعکس محور جیرفت،‌بندرعباس، جیرفت، بم، کرمان، جیرفت و بافق و بالعکس و محور اصفهان، بروجن، ایذه، لردگان ، یاسوج و بالعکس و محور نائین، خوی، طبس و بالعکس و محورهای شیراز، نورآباد، گچساران، شیراز، کازرون، بوشهر و بالعکس از ساعت 7 تا 24 تاریخ 4، 9، 11، 15 و 16 فروردین ماه تردد انو اع تریلر و کامیون در این محورها ممنوع است.
انتهای پیام/
بیشتر بخوانید
ممنوعیت تردد در 17 محور از راههای کشور به دلیل وضعیت نامناسب جوی
۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۴:۵۵ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

5 پیشنهاد وزیر اقتصاد کشورمان برای توسعه همکاری‌های اقتصادی کشورهای حاشیه خزر

اغتشاشات اخیر چرخه اقتصادی را دچار چالش کرد/ برخی صنف‌ها آسیب دیدند

به دنبال راهکارهای نوین برای تامین آب و برق پایدار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی هستیم

ایجاد توازن سرمایه گذاری در کشور به واسطه تفاهم نامه 22 بندی با وزارت اقتصاد و بانک مرکزی

چند واحد مسکونی در زلزله خوی از بین رفت؟

چند واحد مسکونی در زلزله خوی تخریب شد؟

300 هزار تن وش پنبه امسال در کشور تولید می‌شود

تسهیل نقدشوندگی و انجام معاملات روان در بازار متشکل ارزی

زمین‌های غیرقابل استفاده دستگاه‌ها در طرح مسکن ملی استفاده می‌شود

عاقبت نقد فروشی در خودروسازی

حراج مال‌غیر در مزایده خودرو؟

جزییات گزارش خلبان ایران ایر از مشاهده حیوان موذی در هواپیما/ مسافران به سلامت به تهران رسیدند

آخرین وضعیت طراحی و تولید هواپیماهای 72‌ و 150 نفره در کشور/‌ ایران جزو‌ صادرکنندگان برتر پهپاد است

باقری: امروز درخواست مشتریان نفت ایران بیش از توان تولید فعلی ایران است

فقط 6 درصد منابع بانکی به بخش مسکن اختصاص یافت

شرکت‌های ایرانی برای حضور در بازار مسکن سوریه آمادگی دارند

عاقبت نقد فروشی در حودروسازی

افزایش 45 درصدی حجم مبادلات تجاری ایران با کشورهای حاشیه خزر

آمار کشتار دام در خراسان رضوی بیش از یک میلیون رأس ثبت شده است

انتخاب اعضای جدید هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان مشهد

ایران با تمام کشورهای حاشیه‌ خزر وارد تبادلات با پول‌های ملی می‌شود

رایزنی‌های چندجانبه هیات ایرانی برای افزایش مناسبات تجاری با کشورهای ساحلی دریای خزر

قیمت سکه 100 هزار تومان کاهش یافت

ثبات نرخ دلار در صرافی‌های بانکی

پرداخت 99 هزار میلیارد تومان تسهیلات

فصل تجارت سایت خبری تحلیلی اقتصاد

© - www.fasletejarat.ir . All Rights Reserved.