آموزش سئو وردپرس ارتباطات و رسانه

آموزش سئو وردپرس

  بزرگنمايي:

فصل تجارت- افزونه های زیادی برای سئو وردپرس وجود دارد اما در حال حاضر بهترین افزونه برای سئو وردپرس پلاگین یواست سئو (Yoast SEOمی باشد.

وردپرس (WordPress) یک سیستم مدیریت محتوای متن باز است که بیشتر سایت های موجود در فضای وب توسط آن طراحی می شوند.

اقداماتی که برای سئو سایت وردپرس باید انجام شود

1- نصب و تنظیم افزونه سئو Yoast SEO

Yoast یک افزونه رایگان سئو وردپرس است که امکانات زیادی مانند: مدیریت تگ تایتل، تگ توضیحات، ایندکس یا نو ایندکس کردن صفحات هرز، ریدایرکت 301 و … را به کاربران می دهد. با نصب این افزونه از مخزن وردپرس عملیات سئو وردپرس آغاز می شود.

لینک دانلود: یواست سئو

2- تغییر پیوند های یکتا

آدرس صفحات در وردپرس به صورت پیش فرض بهینه نیستند برای درست کردن آن وارد پیشخوان وردپرس شده و از منو پیوند های یکتا وارد بخش مدیریت URL شوید سپس آدرس را به نام نوشته تغییر دهید.

3- کاهش سرعت بارگذاری

سرعت بارگذاری سایت های وردپرسی به صورت پیش فرض زیاد مناسب نیست با کاهش سایز تصاویر، نصب افزونه کش و Minify کردن فایل های HTML و CSS سرعت بارگذاری سایت خود را کاهش دهید.

4- نصب و تنظیم افزونه سئو

افزونه یواست به صورت پیش دارای تنظیمات مناسبی برای سئو نمی باشد لذا نیازمند کانفیگی دقیق و حرفه ای است برای اطلاعات بیشتر این لینک را در سئو فاکس مطالعه کنید: آموزش سئو سایت وردپرس با نصب و تنظیم افزونه Yoast.

5- تولید و بازاریابی محتوایی

پنجمین گام مهم آماده سازی زیرساخت مناسب برای انجام سئو است و بهترین راه حل انجام تولید محتوای یونیک و بهینه شده برای گوگل می باشد شما می تواند یا خودتان محتوای مورد نیاز را تولید کنید با به شرکت هایی خدمات تولید محتوا خود را واگذار کنید.

6- برندینگ و لینک سازی

ساخت بک لینک با کیفیت باعث افزایش رتبه سایت در گوگل شده و بهبود وضعیت سئو کمک بسزایی می کند. برای یادگیری سئو می توانید به وب سایت سئوفاکس به آدرس اینترنتی seofox.ir مراجعه کنید.

7- شناخت الگوریتم های گوگل

شناخت الگوریتم های گوگل مانند: الگوریتم پاندا، الگوریتم پنگوئن، رنک برین، فرشنس و … شناخت بهتری از نحوه عملکرد گوگل خواهید داشت هر سئو کار یا متخصص سئو با تمامی الگوریتم های گوگل کاملا آشنا باشد تا به یادگیری سئو وی اضافه کند.

 


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

© - www.fasletejarat.ir . All Rights Reserved.