مهاجرت تحصیلی به روسیه پله ای برای مهاجرت به اروپا جامعه

مهاجرت تحصیلی به روسیه پله ای برای مهاجرت به اروپا

  بزرگنمايي:

  فصل تجارت- مهاجرت تحصیلی همیشه یکی از راه های مهاجرت به خارج از کشور بوده است. در چند سال اخیر با توجه به محدودیت های زیادی که برای مهاجرت ایرانیان به کشورهای دیگر ایجاد شده مهاجرت از طریق تحصیل مورد توجه خاصی قرار گرفته است.

مشکلات گرفتن ویزای شنگن

گرفتن ویزای اروپا (شنگن ) برای ایرانیان بسیار دشوار است. حتی برای گرفتن ویزای توریستی اروپا نیاز به مدارک زیاد و صرف وقت و هزینه بسیار است. از ضمانت نامه بانکی گرفته تا سند خانه و نامه محل کار و ….

گرفتن ویزای تحصیلی شنگن هم مشکلات خاص خود را دارند. اول این که گرفتن پذیرش از دانشگاه های اروپا خود راهی است طولانی و بسیار دشوار. داشتن معدل بالای تحصیلی - داشتن مدارک از دانشگاه های معتبر - رزومه علمی قوی - نداشتن گپ تحصیلی و کلی شرایط و موانع دیگر. اما از همه این موانع که بگذرید باز تضمیمی به این که شما با گرفتن پذیرش از دانشگاه موفق به رفتن به آن کشور بشوید نیست. شاید شنیده باشید که فلان دوست یا آشنا از فلان دانشگاه آلمان یا فرانسه پذیرش گرفته ، آن هم از دانشگاه بسیار معتبر اما در مصاحبه سفارت رد شده است. متاسفانه این داستانی است تکراری که این روزها خیلی بیشتر از قبل شنیده می شود. شما حتی اگر از بهترین دانشگاه اروپا پذیرش تحصیلی داشته باشید و رزومه علمی خیلی قوی داشته باشید و گپ تحصیلی هم نداشته باشید باز هم نمی توانید صد در صد امیدوار باشید که ویزا تحصیلی می گیرید. کافی است مامور مصاحبه سفارت از شما خوشش نیاید یا کوچکترین شکی بکند. به راحتی با زدن یک مهر قرمز بر پرونده شما درخواست شما را رد می کند.

گرفتن وقت سفارت

این خود داستانی است جدا. به علت تقاضای زیاد و محدودیت تعداد ویزای صادره برای شهروندان ایران معمولا متقاضیان ماه ها و گاهی سالها در صف گرفتن ویزای اروپا منتظر می مانند. بعضی به ناچار به کشور دیگر مثل ترکیه رفته تا بتوانند این زمان و پروسه گرفتن ویزا را کوتاه تر کنند

دیپلم دوگان روسیه راهی برای نجات از این مشکل

اما دیپلم دوگانه روسیه چیست و چطور می تواند ما را از این بحران نجات دهد.

در بعضی از دانشگاه های روسیه در چند سال اخیر طرح هایی اجرایی شده است که به دانشجو امکان مهاجرت تحصیلی به اروپا را می دهد. شرایط به این صورت است که شما با گرفتن پذیرش از یکی از دانشگاه های روسیه نیمی از زمان تحصیلی خود را (یک سال برای دوره کارشناسی ارشد) را در روسیه می گذرانید و بعد از آن برای قسمت دوم تحصیل خود به یکی از دانشگاه های طرف قرارداد منتقل می شود و نیمه دوم تحصیل خود را در آن دانشگاه می گذرانید و در پایان هم مدرک دانشگاه روسیه و هم مدرک دانشگاه کشور دوم را دریافت می کنید

مضایای این طرح:

اول این که گرفتن ویزای شنگن به این روش بسیار راحت است. دیگر نیاز به آن هم دردسر که در ایران می کشید نیست. چرا که شما با داشتن اقامت بیش از شش ماه در روسیه می توانید مانند شهروندان روسیه درخواست ویزای شنگن دهید و درخواست ها هم کمتر از یک ماه بررسی می شود. و طبیتعا وقتی شما از طرف دانشگاه روسیه معرفی و از طرف دانشگاه مقصد دعوتنامه تحصیلی دارید صد در صد با ویزای تحصیلی شما موافقت می شود.

دوم پذیرش گرفتن. از دانشگاه های روسیه به مراتب راحت تر از دانشگاه های اروپا است. و شما با گرفتن پذیرش دانشگاه روسیه به صورت خودکار پذیرش دانشگاه اروپا را میگیرید و نیاز به ازمون مجدد نیست.

شما با یک تیر دو نشان می زنید یعنی با گذراندن یک دوره تحصیلی مدرک دو دانشگاه متفاوت از دو کشور مختلف را می گیرید.

سوم برای پذیرش گرفتن از ابتدا به ساکن نیاز به مدرک ایلتس و تافل با نمرات بالا نیست. در دانشگاه روسیه شما با داشتم مدراک سطح ب نیز می توانید پذیرش بگیرید و در طی مدت زمانی که در روسیه هستید می توانید نسبت به گرفتن مدرک تافل و ایلتس اقدام کنید. و با این کار در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید.

گرفتن پذیرش دانشگاه و دیپلم دوگانه روسیه

مجموعه روس دانش با چندین سال تجربه در امر گرفتن پذیرش از دانشگاه های معتبر روسیه در خدمت شما می باشد. شما می توانید با تماس با دفتر روس دانش در روسیه از مشاوره رایگان برخوردار باشید. مشاورین ما در کشور روسیه با چندین سال تجربه با تمام قوانین و شرایط تحصیل در این کشور آشنا بوده می توانند به تمام سوالات شما در خصوص تحصیل و مهاجرت پاسخ دهند. از امتیازات دیگر اقدام به پذیرش از طریق روس دانش این است که مبلغ خدمات بعد از گرفتن پذیرش دانشگاه از شما گرفته می شود و همچنین تمام مدارک تحصیلی شما به صورت رایگان ترجمه و تایید می گردد

لطفا با ما تماس بگیرید

+79119831901

www.rusdanesh.com


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

طلای جهانی در مسیر افزایش هفتگی جای گرفت

اروپا از برقی‌ها فاصله گرفت

سقوط بیت‌کوین ادامه دارد؟

اینفوگرافیک/ تکمیل بیش از 180 طرح کلان در صنعت نفت و گاز به همت دولت سیزدهم

اظهارات اقتصادی نامزدهای ریاست جمهوری در روز دهم رقابت‌ها

مردم به شعارها رأی می‌دهند / وزرای آینده مجری این شعارها هستند

وعده 5 دلاری مک دونالد آمد

مردم به شعارها رأی می‌دهند / وزرا آینده باید آنها را اجرا کنند

اقتصاد در منطقه یورو تب کرد

تمدید مهلت ارسال آثار به هفتمین جشنواره فرهنگی امین‌الضرب

تشریح دستاوردهای دولت سیزدهم در حوزه استاندارد در هرمزگان

کیفیت هوای تهران قابل قبول است

60 لیتر سهمیه بنزین تیرماه امشب واریز می‌شود

قدرت‌نمایی متخصصان ایرانی در نانوتکنولوژی / صادرات محصولات نانویی ایران به 50 کشور جهان

رونمایی خودروساز ایرانی-آمریکایی از محصول جدید

برق‏‏‏‌گرفتگی صنعت فولاد

پارادوکس پذیرش عمومی

تبانی نامتعارف غول‌های نفتی

جایگاه ایران در عرصه جهانی

اصلاح «برقی» واردات خودرو

سود 7500ریالی پتروشیمی مارون به ازای هر سهم

فرجام رقابت‌ها در هفته‌آخر

عبور از تنگناها

اقتصاد، سیاست و ما

تیرهای انتخاباتی در بازار مسکن

© - www.fasletejarat.ir . All Rights Reserved.