شهری

گزارش کمیسیون اجتماعی پیرامون صلاحیت زاهدی وفا در جلسه سه شنبه صحن قرائت می شود

فصل تجارت - سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از ارائه گزارش نهایی این کمیسیون در خصوص صلاحیت وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه روز سه شنبه، صحن علنی مجلس خبر داد.

پایان بررسی طرح سوت زنی در کمیسیون قضایی مجلس/ پیش‌بینی پاداش 10 میلیارد تومانی برای گزارش‌گران فساد

فصل تجارت - عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از پایان بررسی طرح حمایت مالی از افشاگران فساد ( سوت زنی ) و ارجاع آن به صحن علنی در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.

از ایجاد مرکز کارآفرینی برای بانوان سرپرست تا مناسب‌سازی معابر

فصل تجارت - مدیریت شهری پایتخت طی 24 ساعت گذشته در تهران خدمات گوناگونی را به شهروندان ارائه داده که شهرداری مناطق در این زمینه نقش ویژه‌ای دارند، در این بسته خبری اخبار شهرداری مناطق را بخوانید.

ارسال نامه به روسای سه قوه برای اتخاذ تدابیر فوری به منظور رفع مشکلات صنعت دارو/ تمامی جوانب طرح دارویار مورد توجه قرار گیرد

فصل تجارت - سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس از بررسی آخرین وضعیت ذخایر مواد اولیه و تولید دارو به ویژه آنتی بیوتیک‌ها در کشور با حضور رئیس سازمان غذا و دارو و فعالان این صنعت در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: پس از بحث و گفت و گوهای صورت گرفته در نشست مقرر شد نامه ای به روسای سه قوه در مورد ضرورت اتخاذ تدابیر فوری برای رفع مشکلات صنعت دارو ارسال شود.

بازگشایی بندر آبادان با هدف توسعه گردشگری و رونق اقتصادی منطقه

فصل تجارت - نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ضرورت بهره مندی از ظرفیت‌های بندر آبادان، گفت: مسافت بین بندر آبادان تا مقصد با کشتی مسافربری معمولی 7 دقیقه زمان می‌برد و اگر این مبادله مسافری از معبر آبادان راه اندازی شود به حوزه گردشگری، توریست درمانی، اقتصادی و مبادله کالا کمک می‌کند.

ورناصری: وزارت خارجه با استناد به قوانین بین الملل کشورهای متخلف در حوزه محیط زیست را کنترل کند

فصل تجارت - عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به تحولات تعامل محور در دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران در ارتباطات منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای از وزارت امور خارجه انتظار می‌رود با تعامل وزارت نیرو با توجه به مدیریت بخشی از مسائل زیست محیطی توسط دیگر کشورها، عوامل خارجی افزایش آلایندگی‌ها را در رایزنی با کشورهای همسایه و پروژه‌های توسعه‌ای آنها مشخص کند.

توجه به وضعیت بازنشستگان و معلولان باید در اولویت برنامه‌های وزیر پیشنهادی کار باشد

فصل تجارت - نماینده مردم ایرانشهر در مجلس، از وضعیت بازنشستگان، معلولان، سازمان تامین اجتماعی و هلدینگ‌های اقتصادی زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان موضوعات مهمی یاد کرد که زاهدی وفا باید برنامه جامعی برای آنها ارائه دهد.

ارائه تمامی خدمات آنلاین شهرداری در پنجره واحد دولت

فصل تجارت - سرپرست سازمان فاوای شهرداری گفت: رسیدگی به درخواست‌های 137، صحت‌سنجی املاک مسکونی و غیرمسکونی، پرداخت عوارض خودرو و پرداخت طرح ترافیک از طریق پنجر واحد خدمات الکترونیک دولت محقق می‌شود.

مشارکت اجتماعی اولویت مدیریت شهری

فصل تجارت - معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران گفت: مشارکت اجتماعی شهروندان از گذشته تاکنون مورد تاکید بوده و از این مشارکت به نحو مطلوبی در راستای خدمات رسانی بهینه به شهر و شهروندان استفاده می شود.

تحقق فروش آنلاین دارو باید با دقت و اعمال محدودیت‌های بیشتری انجام شود

فصل تجارت - عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: ممنوعیت فروش آنلاین دارو با توجه به فراهم نبودن زیرساخت ها اقدامی درست و مطلوب است اما باید به تدریج و با بررسی ها و دقت بیشتر و اعمال محدودیت ها این سیستم را برای راحتی مردم راه اندازی کرد.

کاهش اتوبوس‌های شهرداری تهران از 50 به 10 درصد

فصل تجارت - رئیس شورای شهر تهران گفت: در گذشته حدود 50 درصد اتوبوس‌های تخصیصی از سوی وزارت کشور به شهر تهران اختصاص یافته بود اما امروز به 10 درصد رسیده است.

برقراری امنیت تهران به کمک آتش نشانان

فصل تجارت - عضو شورای شهر تهران گفت :در طول چند شب گذشته اقدامات خوبی در جهت برقراری امنیت در شهر تهران توسط همکارانم در آتش نشانی صورت گرفت.

شهردار تهران گزارش تخریب اموال عمومی را ارائه دهد

فصل تجارت - عضو شورای شهر تهران گفت: از شهردار تهران تقاضا دارم تا در خصوص ارزیابی میزان خسارت ها برآورد و گزارش کامل و دقیقی را تهیه و آن را به شورای شهر تهران ارائه دهد.

گلایه چمران نسبت به صدور پروانه ساخت

فصل تجارت - رئیس شورای شهر تهران گفت: در حوزه صدور پروانه ما دوباره گلایه‌هایی را مطرح کردیم که آنچه پیش‌بینی می‌کردیم اتفاق نیفتاده و باید تحرک خوبی در معاونت شهرسازی و سایر معاونت‌ها رخ دهد.

سامانه ثبت اطلاعات بیماران پیوندی اقدامی موثر برای بهبود خدمات رسانی و ارائه آمار تحلیلی از وضعیت بیماران

فصل تجارت - عضو کمیسیون بهداشت مجلس راه اندازی سامانه ثبت اطلاعات بیماران پیوندی را در بهبود خدمات رسانی و ارائه آمار تحلیلی از وضعیت بیماران موثر دانست.

زاهدی‌وفا باید با برنامه جامعی در جهت رفع موانع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان وارد میدان شود

فصل تجارت - عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، ضمن برشمردن موضوعاتی که باید در اولویت برنامه‌های وزیر بعدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار گیرد تاکیدکرد که وی باید به رفع موانع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان توجه ویژه داشته باشد و این مسئله را در دولت حل کند.

حوزه حمل و نقل 300 هزار میلیارد تومان پول لازم دارد

فصل تجارت - شهردار تهران با بیان اینکه حوزه حمل و نقل 300 هزار میلیارد تومان پول لازم دارد تا به درجه‌ای از اعتبار و خدمت برسد، گفت: 400 هزار میلیارد تومان پروژه مشارکتی تعریف کردیم.

© - www.fasletejarat.ir . All Rights Reserved.